Дорожній рух

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Стенди дорожній рух. Стенд з правилами поведінки на дорозі. Дорожні знаки. Стенди із зображенням механізмів

Інформація на стендах в даній рубриці охоплю багато тем пов’язаних з правилами дорожнього руху. Для забезпечення безпеки життєдіяльності людини на дорозі, використовується багато інформативних матеріалів. Безпосередньо рух на дорозі регулюється знаками та ПДД. Для використання транспортних засобів особливо промислового призначення потрібно вміти ними керувати, а також бути обізнаним у режимах їх нормального функціонування. Представникам робітничих професій, які використовують транспорт у своїй роботі важливо дотримуватися норм охорони праці. В залежності від призначення інформація на стендах буде різноманітною.

Стенди на тематику дорожнього руху можуть бути розроблені у відповідності до кожного необхідного напрямку інформування та організації, яка їх замовляє. У школу замовляють стенди з правилами перетину дороги, основними знаками та сигналами дорожнього руху. Для професійних училищ де навчають водіїв потрібні будуть стенди з більш деталізованою дорожньою розв’язкою, прикладами дорожніх ситуацій, усіма можливими дорожніми знаками, сигналами та необхідними для навчання вузлами, механізмами автомобіля. На підприємстві де виготовляють чи проводять ремонт автомобілів тематика стендів буде спрямована на деталізацію механічних частин автомобіля та їх фізичних показників.

Замовити стенд з правилами дорожнього руху за потрібною тематикою можна у нас на сайті. Схеми, правила, знаки, текстову інформацію та дизайн наші спеціалісти зможуть підібрати у відповідності до Ваших потреб.