Електричний струм

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Стенди з електричної безпеки та правилами поводження з електричними приладами та устаткуванням.

Багато років пішло на пізнання електричної енергії та її впровадження у життя людини. Безліч інженерів, фізиків та ентузіастів науковців присвятили своє життя розвитку та вдосконаленню технологій видобутку та транспортування енергії. Людина подовжила свій день завдяки електричному світлу. Вона зменшила обсяг часу на виконання багатьох робіт, але водночас збільшила продуктивність та якість таких робіт завдяки використанню сучасного електричного устаткування та передовим електронним технологіям.

Електрична енергія супроводжує нас на кожному кроці. Від звичайної лампи до космічного корабля. Наскільки звична та корисна електрична енергія настільки ж вона може бути й небезпечна та руйнівна. Не вміле чи безвідповідальне ставлення до використання електрики може нашкодити обладнанню та здоров’ю людини.

Навчання людей правилам безпечного користування електроенергією допоможе співробітникам та стороннім особам уникнути ризику ураження електричним струмом. З цієї точки зору на підприємствах розміщують спеціальні стенди з електричної безпеки, таблички з забороняючою або попереджувальною символікою. Стенд "Електрична безпека" надає інформацію щодо засобів індивідуального захисту, а також інформацію щодо поведінки у разі виникнення загрози або настання ситуації ураження електричним струмом з подальшими рятівними діями. Інформація для стенду може бути підібрана з урахуванням устаткування та обладнання організації та наявних засобів захисту.