Стенди з хімії

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Хімія оточує нас усюди, хімічні процеси відбуваються постійно, коли ми цього навіть не помічаємо. Все, що нас оточує - це елементи та поєднання різних ступенів складності.  Хімія повсякчасно використовуються у таких галузях, як фармакологія, харчова та побутова промисловість, тощо. 

Предмет “Хімія” може бути складним для школярів, тому що він пов’язаний з іншими науками - біологією, фізикою та математикою. Наприклад, вивчення органіки неможливе без хороших знать в області біології, а для проведення реакцій необхідні знання з фізики. 

“Хімія - це область чудес, в ній приховано щастя людства, найбільші завоювання розуму будуть зроблені саме в цій області.” - Максим Горький

 стенд харьков, стенд принт, стенд освита, мир стендов, стендюа

Щоб учням було легше запам’ятовувати навчальний матеріал, використовуються спеціальні стенди, на яких розміщується основна інформація по предмету: періодична система, хімічний ряд, якісні реакції, таблиця розчинності, тощо. Замовляйте ексклюзивні та креативні стенди для школи в кабінет хімії на нашому сайті stend-tb. Ми працюємо для вас щодня!