Інформаційний портал

Стенды для детей

Конструкцию школьных стендов для начальных классов делают с элементами взаимодействия. Так ребенок и учитель могут двигать стрелки на импровизированных часах, использовать кармашки наборного полотна, прикреплять заметки на пробковую или магнитную доску, размещенную на стенде.

Стенди для початкових класів

Стенди для початкової школи виконуються в яскравих приємних кольорах. На них розміщують казкових героїв, мальованих звірів. Такі шкільні стенди повинні привертати увагу малюків та акцентувати їх увагу на цікавих та повчальних матеріалах. Постійне пасивне спостерігання інформації засвоюється на підсвідомому рівні. Дитині легше запам’ятати, а головне на прикладі зрозуміти, як і де використати ці знання.

Баннер для презентации торжественных событий

Для особых, больших праздников используют рекламные баннера. Они содержат информацию о событии и размещаются вверху в помещении или на улице. С помощью баннера можно проинформировать большее количество людей.

Привітальний стенд

Стенд «Вітаю» має кишеню для розміщення світлини та яскравий святковий фон. Такий стенд розміщується у кімнаті відпочинку, адміністративному приміщені або інших місцях доступних широкому загалу співробітників. Таким чином інші колеги будуть проінформовані про подію та зможуть привітати винуватця святкової події.

Стенды с правилами поведения учеников

Стенды с правовой информацией размещаются в общедоступных местах. Они могут содержать дополнительную информацию о телефонах служб защиты и доверия, а также информацию относительно административной и уголовной ответственности в случае нарушения прав или обязанностей изображенных на стенде.

Права та обов’язки дитини. Стенд шкільний

Стенд права та обов’язки дітей містить інформацію щодо правил – обов’язків, які необхідно виконувати для нормального співіснування у суспільстві та права, якими наділена особа і які захистять її від зовнішнього неправомірного тиску.

Стенд по пожарной безопасности для детей

Для ребенка информация на стенде по пожарной безопасности может подаваться в более мягком виде, однако ни в коем случае нельзя уменьшать ее важность. Пожарными могут быть зверята или вымышленные герои, а последствия от пожаров должны указывать только на факт возможной потери без детализации подробностей и их изображения. Запреты могут носить рекомендательный и предупредительный характер.

Шкільний стенд з пожежної безпеки

Стенд з пожежної безпеки для школярів повинен містити інформацію про дії у разі пожежі у навчальному закладі. Це вкрай необхідна інформація задля уникнення паніки у разі пожежі. Знання правил та порядку дій, а також тренувальні заходи допоможуть врятувати людей та майно.

Классная доска. Как выбрать?

Классная доска - это пока абсолютный лидер в использовании. Однако ее уже вытесняют комбинированные доски, которые состоят из нескольких поверхностей различного типа.

Шкільні дошки

крейдова дошка, магнітно-маркерна дошка, магнітно-крейдова дошка, дошка коркова, інтерактивна дошка, фліп-чарт.

Стенд по ОБЖ

Существуют стенды, содержащие советы, что и как делать, есть такие, которые предостерегают от действий, которые могут негативно повлиять на самочувствие, или стенды, обучающие человека соответствующему поведению в случае непредвиденных ситуаций и спасают жизни.

Стенд спорт та здоров’я

Стенд «Поради лікаря», стенд «Пиши правильно», стенд з вправами, стенд «Раціон харчування», стенд «Стоп наркотик», стенд «Санбюлетень», стенд з техніки безпеки та охорони праці, стенд з БЖД, стенд з цивільного захисту. Це не весь перелік продукції, яка представлена на нашому сайті та може стати в пригоді для підтримки й зміцнення здоров’я.

Інформаційний стенд вуличний

Інформаційні стенд для вулиці або вуличний стенд, стенд в каркасі, стаціонарний стенд, стенд – стійка, стенд - дошка оголошень або пересувний стенд – це стенди необхідні саме у таких випадках. Вони теж виконують функцію інформування, але мають додаткову посилюючу конструкцію. Стаціонарний стенд для вулиці розміщується на каркасі з хромованої труби, має дах що захищає від негоди. Стенд пересувний виконаний у вигляді стійки. Додатково стенди вкриті антивандальною плівкою, а кишені зроблено з акрилу. Матеріал самого стенду композитний.

Таблички с названием организации. Таблички на двери

Большое значение имеет логистика в помещении предприятия или организации. Так таблички кабинетные с названием подразделения, номером кабинета или определенным значком помогут клиентам и сотрудникам быстрее находить необходимую комнату и соответственно скорее решать свои вопросы. Существуют запрещающие и предупреждающие таблички. Они сообщают о наличии опасности в некоторых помещениях, тем самым спасают жизни и здоровье желающих зайти во внутрь.