Охорона праці

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Стенди з охорони праці.

Охорона праці являє собою систему різнопланових заходів спрямованих на збереження життя людини у процесі її трудової діяльності. У якій би сфері чи на якій роботі людина працює скрізь є правила та норми, яким вона обов’язково повинна підпорядковуватися. Ці норми можуть визначати граничні рівні допустимих показників, при яких людині нічого не загрожує. Наприклад, рівень шуму, достатність освітлення, кількість часів роботи та інше. Правила також регулюють наявність та необхідність захисного спорядження та допуски до роботи з підвищеним рівнем небезпеки. Як правильно і в якій послідовності виконувати те чи інше завдання.

Заходи та нормативи з охорони праці мають бути продумані на кожному етапі трудової діяльності. Робітник повинен бути проінформованим та забезпеченим усіма необхідними матеріалами та засобами. Використання в роботі стендів для інформування працівників значно зменшує частку вірогідності виникнення на роботі негативних явищ, пов’язаних з травмуванням.

Охорона праці передбачає зображення на стендах інформації, що регулює наступні етапи запобігання нещасним випадкам:

  1. Недопущення випадків, що можуть призвести до шкоди життю та здоров’ю людини. На цьому етапі проводиться інформування, як необхідно виконувати роботу для запобігання нещасним випадкам.
  2. Дії, які необхідно виконувати для захисту від негативних явищ, локалізації та їх усунення.
  3. Домедична допомога постраждалим від нещасного випадку.

Стенд «Охорона праці» неодмінно нагадає працівнику про важливість його життя та життя оточення. Інформація зі стенда з охорони праці може бути використана у повсякденній роботі, а може стати єдиним шансом на порятунок.