Про компанію

Основною діяльністю компанії Стенд-ТБ є виготовлення високоякісних стендів для підприємств та організацій. Також ми виготовляємо таблички для кабінетів та фасадів приміщень, пожежні таблички, штендери, банери, візитівки. Якщо Вам не потрібен стенд цілком, ви можете замовити кишеньки окремо, чи повнокольорову наліпку, якою ви зможете покрити власний матеріал.

Ми допоможемо вам зробити оформлення вашого офісу, кабінету, робочого місця сучасним і безпечним за допомогою стендів. Для офісу чи кабінету це можуть бути інформаційні стенди чи стенди з державними символами України, для робочих місць - стенди з охорони праці, охорони здоров’я чи пожежної безпеки.

Також ви можете замовити в нас розробку зовнішньої реклами, такої як банери, штендери чи вивіски. Ми розробимо для вас власний дизайн, що запам'ятовується.

Ви можете вносити будь-які зміни у стенди, або замовити власний дизайн. Наші дизайнери зроблять все швидко та якісно.

Якщо у вас залишаться якісь питання ви можете зателефонувати нам, а наші менеджери проконсультують Вас стосовно виготовлення стендів та будь-яких інших питань. Ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які знаходяться у верхній частині сайту.