В'їздні знаки та вуличні стенди

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Перше що ми бачимо, коли в'їжджаємо в місто або інший район, область - це в'їзний знак, вже по ньому складаємо своє перше враження про населений пункт.

 Такий знак не тільки відзначає кордони, відображає корисну інформацію (назва, герб і т.п.), але і є символом території. В'їзний знак відноситься до малих архітектурних форм.

Розробка дизайну в'їзних знаків - завдання відповідальне і не таке просте, як може здатися на перший погляд. При виборі матеріалу для в'їзних знаків ми враховували суворі погодні умови, характерні для будь-якої частини нашої країни.

У такої скульптурної форми є не тільки фасад, але і вид ззаду і збоку - композиція повинна бути красивою з усіх боків і гармонійно вписуватися в навколишній пейзаж, забезпечуючи візуальний зв'язок з рельєфом.

При створенні в'їзних знаків ми враховуємо і відображаємо історію території, атмосферу, поєднуючи традиції та сучасний підхід до реалізації проекту.

Замовити в'їзний знак Ви можете натиснувши кнопку «Купити», або зателефонувавши по номерам вказаним у верхній частині сайту.