Стенди з предмету "Іноземна мова та зарубіжна література"

Знайдено: 1 - 24 серед 26 товарів

У сучасному світі не обійтися без знання хоча б однієї іноземної мови, найчастіше -  англійської. Звісно, у першу чергу, іноземна мова необхідна для знаходження високооплачуваної роботи за кордоном або у філіалах іноземних компаній. Саме тому, іноземній мові у школі приділяється особлива увага. Але вивчити тільки мову недостатньо, необхідно ще мати якесь уявлення про традиції, менталітет та звичаї народів. 

«Вивчення нової мови це не тільки вивчення нових слів для тих же речей, але і вивчення нового способу думати про ті самі речі.» - Флора Льюїс стендпринт, стенд освита, шоп урок, мир стендов, країна стендів

Щоб заняття з іноземної мови та літератури були цікавими і повчальними, оформленню кабінетів надається особлива увага. На нашому сайті Стенд-ТБ ви знайдете неабиякий вибір стендів з іноземної мови та зарубіжної літератури, які зацікавлять школярів до вивчення цих предметів. Банери з портретами зарубіжних письменників познайомлять школярів з їх біографією, відомими творами. Стенди з граматики, алфавіту та основних правил правописання допоможуть дітям краще запам’ятати матеріал. Для замовлення, телефонуйте нашим консультантам. Ми завжди раді вам!