Декор стін

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Декор стін закладів освіти

Шкільні стіни - це канал візуального спілкування з учнями, співробітниками, батьками і гостями. Його треба використовувати! НАША КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ різноманітні варіанти креативного  оформлення  шкільного простору пластиковими стендами, об’ємними елементами декору, графікою та малюнками, які виконані фрезерною порізкою.     Ми пропонуємо вам ідеї, які дозволять стіни вашого приміщення вражати,  навчати та виховувати.

  1 Шкільний простір повинен надихати і мотивувати.

 Наші дизайнери  намалюють правильні образи до мотивуючих фраз та цитат, які підбирете ви з вашими учнями, провівши конкурс на краще оформлення класу, фойє, шкільних коридорів.

   Хочете надихнути своїх учнів?  Щоб вони повірили в себе? Замовляйте декор стін школи у спеціалістів нашої компанії і ви отримаєте мотивуюче, розвивальне середовище.

2.Шкільний простір повинен   передавати  знання і цінності.

 Настінна графіка допоможе вчити  -  конкретного предмета або людським цінностям.  Розкажіть таким способом про складні речі, наприклад, що таке емоційний інтелект чи розмістіть карту світу чи України.  Для цього підійдуть і стіни класу, і стіни коридору. У нас ви можете замовити крилаті вислови для предметних кабінетів,  графіки тригонометричних функцій, формули, вирізані на фрезерному прінтері.  До настінної графіки можно додати пластикові стенди з різноманітною інформацією.

3.Настінна графіка допомагає орієнтуватися в просторі.

  Щоб допомогти учням та батькам знаходити кабінети, замість табличок на дверях  класних кімнат ми пропонує на стінах в коридорах підписати предметні кабінети, буквами із пластику, які вирізуються на фрезерному станку. Також поруч можно розмістити цікаві вислови або картинки, які символізуватимуть актовий зал, їдальню чи предметний кабінет. Продуманий дизайн навігації зробить громадський інтер'єр незвичайним і стильним.

4.Шкільний простір повинен розвивати уяву і фантазію.

  Порожня, однотонна поверхня коридорів стін не стимулює уяву і не народжує цікавість.  Лише абстрактні зображення можуть дати поштовх для ідеї, розбудити фантазію, задати творчий настрій.  Довірте дизайнерам нашої компанії  декорування стін графікою та стендами і ви отримаєте творчий простір для розвитку уяви і фантазії. 

 5.Шкільний простір формує образ школи та її бренд.

   У вашої школи є цінності?  Чи зуміють школярі їх назвати?  Може, у школи є велика історія або навіть міфологія?

Дизайнери нашої компанії візуалізують цю інформацію. Використовуйте логотип, сформулюйте цінності школи.  Ось побачите: образ школи стане більш цілісним, неповторним, допоможе управляти очікуваннями учнів і батьків.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ ДЕКОР СТІН ЗА ДОПОМОГОЮ ГРАФІКИ В ПОЄДНАННІ  ЗІ СТЕНДАМИ  ІНФОРМАЦІЙНИМИ, ПРЕДМЕТНИМИ,  які зроблять ваш простір розвиваючим і стильним. Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу чи  ідеї, ми розробимо оформлення за вашим творчим проєктом.    Ми чекаємо на ваші замовлення. Зробимо знання яскравими, емоції насиченими – разом!

Оформлення стін – важлива деталь, яка допоможе зробити загальний образ кімнати завершеним і гармонійним.

Купити, замовити декор дуже просто - натисніть кнопку «Купити» або зателефонуйте нам за телефонами:

096-740-54-00
050-196-54-07
063-407-70-85

Матеріал? Виготовляється з пластику ПВХ товщиною 4 мм. Пластик за бажанням фарбується в різні кольори.

Упаковка. Декоративні стенди при доставці упаковуються в стрейч-плівку і щільний гофрокартон, що дозволяє безпечно транспортувати.

Можемо зробити:

- будь-які зміни в дизайні макета (колір, написи, текстове наповнення та інше) - безкоштовно;

- доставку стендів Укрпоштою, Новою Поштою.

Будь-які Ваші побажання по дизайну, доставці та оплаті повідомте нам, будь ласка, при замовленні по телефону або напишіть в графу «Коментарі» (при замовленні через інтернет).