Стенди з інформатики

Знайдено: 1 - 24 серед 36 товарів

КАБІНЕТ ІНФОРМАТИКИ

Одним із процесів, що характеризують сучасну школу є його інформатизація. У сучасному світі  відзначається тенденція до розширення сфер застосування ІКТ та необхідності вирішувати більш складні освітні практичні  завдання на їх платформі. Роль інформатики, як науки та навчальної дисципліни, стає більш значущою. Важко уявити сучасну школу, у якій би не викладали такий предмет, як “Інформаційні технології”. Адже без комп’ютерів та інтернету неможливо уявити сучасне життя, і популярність професій, пов’язаних з інформаційними технологіями,  стає все більшою. 

Основним традиційним засобом навчання сьогодні є підручник. У ньому навчальний матеріал подається структуровано відповідно до існуючих програм. Важливим засобом навчання  є наглядність. Зазвичай, кабінети інформатики оформлюються спеціальними інформативними стендами. На них може розміщується різноманітна  пізнавальна інформація: історія виникнення  та розвитку інформаційних технологій, будова комп’ютеру, “гарячі” клавіши, історія комп’ютерної техніки, правила роботи з комп’ютером, мови програмування  та багато іншого. 

Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей та сучасної молоді.Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання задач. Але в цьому є й негативний бік, ввідсутність життєвого досвіду, як правило, підвищує ризик зіткнутися з онлайн-загрозами. Тому актуальним в кабінеті інформатики буде інформаційний стенд, який розповідатиме учням про правила поводження в інтернет, тому що Інтернет-безпека є дуже важливою.

“Людина в XXI столітті, яка не буде вміти користуватися ЕОМ, буде подібна людині ХХ століття, яка не вміла ні читати, ні писати.” Академік В. М. Глушков. Стенд освіта, стенд маркет, шоп урок, стенд прінт, країна стендів, мир стендов

Замовити креативні стенди для школи в кабінет інформатики ви можете в нашій компанії Стенд ТБ, обравши будь-який варіант дизайну за вашим смаком. Ми працюємо по всій Україні, і відправимо ваше замовлення вчасно чітко у замовлені сроки.  Чекаємо на ваші замовлення.