Інформаційні стенди

Знайдено: 1 - 24 серед 213 товарів

Інформаційний стенд купити

Стенди з кишенями різного розміру для розміщення інформації, документів, світлин, малюнків, тощо. Матеріал пластик пвх 4 мм або 3 мм із нанесенням повнокольорової ПВХ плівки. Назва стенду, його колір, кількість кишень та їх розміщення можна змінювати в залежності від уподобань клієнта. Інформаційні стенди достатньо функціональні бо дозволяють швидко і досить легко змінювати документи, розміщені на таких стендах. Відтак інформація подається вчасно і в достатньому обсязі. Інформаційні стенди можуть бути виконані у вигляді дошки пошани. На таких дошках можна розмістити світлини співробітників та їх досягнення.  

Хочете донести до населення будь-яку інформацію? Замовте у стенд ТБ виготовлення інформаційних стендів за вашими розмірами або виберіть один з багатьох готових макетів на сайті. Інформаційні стенди розміщуються в приміщеннях організації  або на вулицях міста.  Інформаційні конструкції сповіщають населення про будь-які події. Їх використовують установи державної влади, органи місцевого самоврядування,  фірми або компанії для інформування клієнтів і потенційних покупців про товари та послуги. Це найпростіший і ефективний метод розміщення повідомлень, в тому числі рекламного характеру, і донесення їх до певної групи осіб.

Інформаційні стенди і щити використовуються в громадських і комерційних установах, офісах різних компаній. Вони застосовуються для розміщення змінної інформації. Є конструкції з корковою дошкою, на які друкована продукція кріпиться за допомогою канцелярських кнопок, шпильок. Більш зручна і естетична модель з прозорими кишенями.

       

Даний спосіб реклами потрібен кожній компанії, яка займається продажами або надає послуги. У відділеннях банків, клініках, магазинах, салонах та інших громадських місцях зустрічаються подібні медіа носії.
Відвідувачі мимоволі звертають увагу на інформаційні стенди, чекаючи прийому. Для кращого інформування керівники компаній розміщують їх на видному місці, бажаючи зайвий раз прорекламувати свою продукцію чи послуги.
З буклетів на стенді відвідувачі ТЦ і ТРЦ можуть дізнатися, на якому поверсі і в якому бутіку можна купити той чи інший товар, його ціну. Часто підприємці розміщують на інформаційних стендах, дошках оголошень, інформацію про акції і знижки.

Конкретне призначення має будівельний інформаційний стенд. Такий виріб встановлюють на об'єктах будівництва або ремонтних робіт. На ньому зазначаються назва компанії-виконавця, контактні дані, а також зображення будівлі, що зводиться.

Ми пропонуємо:
- виготовлення інформаційних, рекламних і будівельних стендів на замовлення в найкоротші терміни. Навіть складних конструкції виготовляються не  більше 10 днів.
- розробку макетів для інформаційних стендів. Наші дизайнери враховують корпоративний стиль компанії, використовують фірмові кольори. Вони знають, як донести до потенційних споживачів будь-який обсяг інформації;
- вигідну вартість за рахунок низьких закупівельних цін на матеріали.

Чекаємо на ваші замовлення.