Інформаційні стенди

Знайдено: 1 - 24 серед 78 товарів

Дитячі садочки — перше в житті місце,де дитина вчиться гратися й радіти,  співчувати та фантазувати, де вона проходить соціальну адаптацію та отримує комунікативні навички. Для того, щоб цей процес відбувався вдало, важливо забезпечити взаємодію між дитиною, вихователями та батьками. Одним із надійних факторів, що гарантує таку взаємодію, є наші інформаційні стенди. Застосування в закладах освіти візуальних зображень дозволяє оптимізувати освітній процес, активізувати комунікацію з батьками.

         

Інформаційні стенди знайомлять батьків із основними завданнями  дитячого садочка: збереження, зміцнення, відновлення фізичного, психічного та духовного здоров'я, розвтиок розумових та творчих здібностей.  Стенди повинні розміщуватись  там, де батьки зможуть  доступно ознайомитись із довідковою інформацією та  презентацією закладу освіти. 

Стенди також несуть функцію дошки оголошень. Розміщені на інформаційних стендах відомості сприятимуть активізації  участі батьків у життєдіяльності  дитсадка, оперативно повідомлятимуть про зміни у роботі гуртків чи додаткових занять, анонсуватимуть святкові заходи чи спортивні змагання.  Для ознайомлення батьків з дитячими творчими роботами актуальними будуть стенди,  на яких  будуть відбуватися змінні виставки дитячих поробок. Це дасть можливість батькам бачити, як дитина розвивається , експериментує та втілює свої особисті фантазії,  своє бачення світу  у вироби. малюнки. Кожна дитина має свій неповторний дар, який потрібно помітити,  віднайти і при підтримці батьків відшліфувати, розвиваючи гармомійно особистість  маленької людини.

          

Також на дошках оголошень актуальною буде інформація для співробітників дитсадка для оптимізації та покращення усіх сфер життя колективу. При виборі інформаційного стенда важливо враховувати загальний стиль оформлення вашого закладу. При вдалому поєднанні наші конструкції стануть окрасою вашого інтер’єру та збережуть загальну стилістику оформлення групи чи дитячого садочку.

Мир стендов, стенд принт, стендік, авкстенд, стенд ін юа, стенд харьков, д гранд, шоп урок, галерея стендов