Інформаційний стенд вуличний

За своїм призначенням інформаційні стенди головним чином мають інформувати людей. Задля виконання своєї основної функції стенди з відповідними друкованими матеріалами розміщують у місцях найбільшого скупчення людей. Це можуть бути фойє, приймальня, цех, кімната відпочинку чи спеціалізований кабінет. Стенди для приміщення кріпляться до стіни не знімаються протягом великого проміжку часу.

Існують підприємства чи організації, рід діяльності яких пов’язаний з постійним зміненням місця дислокації колективу або інформування людей треба проводити виїзним методом чи територія приміщення не дозволяє розмістити достатню кількість осіб. Це можуть бути підприємства, що здійснюють вахтовий метод робіт на території підрядника, проводять дослідження навколишнього середовища тощо. Організації які займаються просвітницькою або агітаційною діяльністю, адміністрації. Прикладами таких стендів є дошки оголошень, інформаційні стенди на вході до приміщення, стенди з техніки безпеки чи застерігаючи на полігонах та в цехах безпосередньо на місці здійсненні певних робіт.

Інформаційні стенд для вулиці або вуличний стенд, стенд в каркасі, стаціонарний стенд, стенд – стійка, стенд - дошка оголошень або пересувний стенд – це стенди необхідні саме у таких випадках. Вони теж виконують функцію інформування, але мають додаткову посилюючу конструкцію. Стаціонарний стенд для вулиці розміщується на каркасі з хромованої труби, має дах що захищає від негоди. Стенд пересувний виконаний у вигляді стійки. Додатково стенди вкриті антивандальною плівкою, а кишені зроблено з акрилу. Матеріал самого стенду композитний.

Посилена конструкція зовнішніх стендів дозволяє не зважати на режим та умови їх використання. Відтак пасивне інформування людей стає можливим на будь-яких підприємствах та організаціях.

Макети інформаційних стендів для зовнішнього використання або мобільні можна побачити за посиланням.

http://stend-tb.com/stend-karkasnii