Купити стенди для класів безпеки

Знання норм безпечної поведінки – одна із умов збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, тому в дітей повинен бути простір, де їх навчатимуть правилам поведінки у повсякденному житті, а також під час надзвичайних ситуацій, спровокованих війною. В цьому році за ініціативою Уряду в закладах освіти створюються інтерактивні класи безпеки, що дасть змогу учням сформувати навички особистої безпеки та навички самозахисту в надзвичайних умовах.

Для інформаційного наповнення класів безпеки на сайті «Стенд ТБ» ви знайдете різноманітні набори стендів, наліпок, плакатів, банерів, які допоможуть навчити дітей заходам мінної, протипожежної безпеки, цивільного захисту, кібербезпеки та психологічного захисту та стануть інструкціями для правильних та безпечних дій. Якщо на сайті ви не знайшли те, що вам потрібно, наші дизайнери розроблять стенди за вашими побажаннями, змінять колір, розмір чи зміст – і все це безкоштовно.

Комплекти стендів в класи безпеки можна скомпанувати за такими темами:

 Перша медична допомога;

 Пожежна безпека;

 Твої дії в надзвичайних ситуаціях;

 Правила поведінки під час повітряної тривоги (у школі, вдома, на вулиці, в транспорті);

 Правила поведінки на дорогах;

 Інтернет безпека.Безпека мережі.

 Правила мінної безпеки;

 Психологічна допомога під час війни.

 Правила поведінки в бомбосховищі.

Кожен окремий стенд дає вичерпну та корисну інформацію про те, як діяти у визначених життєвих обставинах, а комплекти стендів нададуть змогу викладачам якісно та доступно пояснювати учням матеріал за всіма напрямками безпеки життєдіяльності.

Наші стенди змістовні, мають яскраві ілюстрації та відмінний дизайн, тому діти будуть добре запам’ятовувати такий життєво необхідний матеріал.

Обирайте на нашому сайті «Стенд ТБ» тематику стендів, розмір та формат, узгоджуйте з менеджерами деталі оформлення стенду, наявність та кількість прозорих кишень для змінної інформації чи пробкового покриття — а ми, в обумовлені терміни, виготуємо та доставимо ваше замовлення.

Якісні та недорогі стенди для класів безпеки доповнять практичну складову вашого класу інструкціями з безпеки життєдіяльності, алгоритмами правильних дій під час надзвичайних ситуацій.

Наші стенди розраховані на аудиторію різних вікових груп. Ми порадимо та допоможемо укомплектувати класи безпеки для малюків дитячих садочків та початкових класів, а також учнів середніх класів та старших класів. Звертайтесь — і ми допоможемо вибрати та купити недорогі стенди в клас безпеки саме для вашої цільової аудиторії.