Купити стенди в клас безпеки

Війна внесла корективи в діяльність закладів освіти і визначальним фактором стало створення безпечних і комфортних умов для навчання учнів, тому зусилля громадськості та всіх структур, які відповідають за освіту, спрямовані на організацію безпечного освітнього процесу.

Першим кроком до навчання учнів основ життєзберігаючих технологій стало створення у навчальних закладах класів безпеки. На виконання урядових нормативних документів Концепції безпеки закладів освіти на 2023-2025 роки, яка схвалена у квітні 2023 року Кабінетом Міністрів України; методичних рекомендацій щодо створення класу безпеки в закладах загальної середньої освіти; наказу МОНу України від 10.02.2023 року №135 «Деякі питання створення та функціонування класів безпеки у закладах освіти» та з метою формування мотивації до дотримання норм здорового способу життя та виконання правил безпечної поведінки в закладах освіти створюються класи безпеки.

На сайті «Стенд ТБ» ви знайдете широкий асортимент методичного забезпечення для класів безпеки у вигляді комплектів стендів, табличок, плакатів, які допоможуть:

  • навчати учнів основам здорового способу життя,
  • правилам безпечної поведінки,
  • алгоритму дій під час повітряних тривог,
  • розпізнавати потенційні небезпеки та вчасно і ефективно реагувати на них.

 Як зможе використовуватися клас безпеки?

Класи безпеки, які забезпечені різноманітними дидактичними матеріалами: стендами, буклетами, листівками, комплектами стендів, різноманітними технічними засобами є центрами освітньої роботи. В них результативними та змістовними будуть уроки з екологічної безпеки, громадянської відповідальність, здоров'я і безпеки, «Захисту України».

Стенди, які ви замовите на сайті компанії «Стенд ТБ», допоможуть проводити спільні заходи з Територіальними органами ДСНС, Національної поліції України, з медичними працівниками, представниками Збройних Сил України. Різна тематика та різноплановість наших стендів допоможуть це зробити.

Презентація новинок на нашому сайті.

Ми презентуємо новий комплект стендів для класів безпеки «Техніка безпеки – це інвестиції в майбутнє», який складається із семи розділів за темами: «Мінна безпека», «Пожежна безпека», «Безпека життєдіяльності», «Домедична допомога», «Дії під час повітряної тривоги», «Безпека дорожнього руху», «Правила поведінки під час артобстрілів».

Вищезазначений комплект та багато інших комплектів, які виготовляє наша компанія для класів безпеки, актуальні та змістовні, тому що включають ілюстрації, схеми та алгоритми дій, рекомендації, створюють можливість для активного обговорення та запам’ятовування.

Наші стенди мають такі переваги:

  • Стенди та комплекти стендів виготовляються із пластику європейського виробництва товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм, а плакати - на банерній основі. Наші товари мають високі якісні показники та довготривалий термін експлуатації.
  • Наші стенди актуальні за змістом, різноманітні за дизайном, а колір і розміри – адаптуємо до ваших кабінетів.
  • Для змінної інформації розмістимо на стендах плоскі або об’ємні кишеньки, пробкове покриття.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу, не засмучуйтесь, наші дизайнери розроблять безкоштовно макет стенду чи композиції стендів для класу безпеки, а також безкоштовно змінять колір стенду, розмір стенду або зміст стенду.

Щоб швидко та недорого купити стенди в клас безпеки, варто залишити заявку на сайті або зв’язатися зручним для вас способом з нашими менеджерами за телефонами 050-196-54-07, 096-740-54-00. 068-388-21-00.

Будемо раді вашим замовленням.