Оформлення стендами шкільних коридорів та фойє

Сучасна школа потребує сучасних рішень у оформленні коридорів. На сьогоднішній день все більша кількість шкіл відмовляється від старого, не цікавого дизайну класів та коридорів на користь яскравого та креативного оформлення шкільних коридорів. Новий освітній простір - це різнокольорові коридори з малюнками та графіті, з навчальними банерами та об’ємними буквами. В такій школі хочеться отримувати знання, в таку школу хочеться ходити залюбки.

“Школа становить величезну силу, яка визначає побут і долю народів і держави, залежно від основних предметів і за принципами, вкладеними в систему шкільної освіти.” - Д. Менделеев

Ми допоможемо вам з оформленням шкільних коридорів, запропонувавши креативні та сучасні рішення, які будуть до вподоби школярам як молодших, так і старших класів. На нашому сайті ви знайдете безліч прикладів оформлення: цитати, патріотичні стенди, банери-візитки, історія школи, чудеса України, шкільні новини, історична пам’ять, тощо. Ви можете замовити особистий варіант дизайну банера чи обрати один з представлених варіантів.