Пластикові кармани для стендів

Сучасна людина за місяць отримує та оброблює стільки інформації, скільки людина 17 сторіччя — за все життя. Без доступу до інформаційних джерел неможливо уявити життя кожного з нас. Наш мозок зберігає лише незначний відсоток того інформаційного потоку, що проходить через людину. Допомогти зберігати в пам’яті потрібні відомості, акцентуючи на них увагу та дублюючи на власних інформаційних ресурсах — одне із завдань закладів освіти, підприємств та організацій.

Стенди — найкращий інформаційний майданчик для розміщення актуальних та важливих відомостей. Наша компанія «Стенд ТБ» для змінної інформації пропонує стенди з пластиковими прозорими кишеньками, які значно розширюють кількісні можливості розміщуваної на них інформації. Завдяки кишеням з безпечного прозорого пластику товщоною 0,4мм ви відкрито розмістите всю інформацію для вашої аудиторії. Розміри кишень представлені асортиментом від формату А6 до формату А1, ціни теж варіюються в залежності від розміру.

Ви можете придбати наші готові шкільні стенди, інформаційні щити для офісу чи підприємства, стенди для ДНЗ з кишеньковим оформленням. Стенди з певною кількістю прозорих кишень, які розміщені по периметру інформаційних пластикових дощок або зібрані в настінну перекидну систему, дають можливість розповсюджувати оперативну інформацію, періодично оновлювати методичні матеріали, інформувати про зміни в правовому полі функціонування державних чи приватних об’єктів господарської діяльності.

Також у переліку нашої продукції є пластикові кишені для придбання, як окремі одиниці товару — з їх допомогою можна власноруч змайструвати стенд або оновити та доповнити вже наявний. Плоскі чи об’ємні кишені застосовувати в оформленні — вирішувати вам в залежності від цільового призначення виробу.

Стенд «Щоденні новини», куточок здоров’я, календар погоди — ви легко продовжите список застосування кишень в оформленні стендів. Ми ж гарантуємо високу якість та безпечність наших товарів.

Зразки оформлення інформаційних куточків прозорими пластиковими кишенями ви можете знайти на нашому сайті. Звертайтесь до наших менеджерів, якщо вам потрібно купити стенди з прозорими кишеньками або прозорі кишені для змінної інформації — наші фахівці будуть раді допомогти у здійсненні правильного вибору.