Про закон

Ми всі вільний народ. Але що таке свобода? Я хочу і можу робити все що заманеться. У свідомості людини все виглядає саме так. Хоча, ми просто не замислюємось, що наші дії спрямовані у певному руслі, обмежені моральними кордонами, певними правилами, загальним розумінням про добро і зло.

З дитинства нас привчають виконувати конкретні дії, що вважаються прийнятними для суспільства. Ми навчаємося, працюємо, одружуємось і живемо за конкретною схемою. І, навіть, відмова від правил чи їх часткове ігнорування – це все одно правило, бажаємо ми цього чи ні. Можна подумати, що ми раби системи та для нас немає гіршої долі. Та чи насправді все так погано?

За приклад можна взяти правила дорожнього руху. Пішохід перетинає проїжджу частину на «зебрі» всі транспортні засоби зупиняються, горить червоне світло світлофора усі учасники дорожнього руху зупиняються, знак автобусної зупинки повідомляє де зупиниться автобус. Все зрозуміло, зручно і безпечно. Знехтував правилами – потрапив під машину, призвів до аварійної ситуації з негативними наслідками, не сів у автобус, тощо. Розуміємо, що правила в нашому житті мають велике значення та спрямовані вони на його поліпшення.

Права та обов’язки людини – громадянина регулюються законами. Знання законів є необхідним для існування у суспільстві. Звичайно, є основні закони – це Конституція, є і багато допоміжних. Існують закони вузького направлення, що регулюють певну сферу діяльності людини. Є і такі, що в певному сенсі шкодять людині. Бо правила вигадують і впроваджують люди. Всі можуть помилятися.

Для більш зручного використання необхідних законодавчих актів, оперативної їх заміни у разі оновлення та наглядного розташування можна використовувати інформаційні стенди. Вони кріпляться до стіни відтак займають мало місця. На такому стенді можна розмістити кишені будь-якого розміру для розміщення документів у друкованому вигляді. Можна роздрукувати необхідні статті на самому стенді. Тим самим, виокремити головні правила чи обов’язки кольором чи розбити їх по групах.

Ознайомитись з прикладами інформаційних стендів можна на нашому сайті за посиланням:

http://d-grand.com/informatsiini-stendi-org