Стенди з професійної орієнтації

Напевно, тобі знайомі твердження про те, що без вищої освіти на роботу влаштуватися практично неможливо, точно так же, як і влаштуватися на роботу безпосередньо по своїй спеціальністі є величезною проблемою для більшості. Насправді це одночасно є і правдою, і не зовсім правдою.

Неправда полягає в тому, що не маючи вищої освіти, але будучи висококласним фахівцем, ти будеш затребуваний в галузі і твій диплом училища, технікуму або навіть якихось курсів, всіх влаштує. Фахівців судять за досягненнями у справах, особливо в прибутковій і перспективній сфері. У свою чергу, правда полягає в тому, що без професії і без вищої освіти хорошим професіоналом стати зовсім непросто, а часом і просто неможливо. Причому, усвідомлюєш це в повній мірі тільки після закінчення вузу - дилетанти і молодші спеціалісти, як правило, твердо впевнені, що їх знання нічим не поступаються університетським. Але як стверджував великий майстер минулих століть Альбрехт Дюрер:

"Завдяки істинному знанню ти будеш набагато сміливіший і більш досконалий в кожній роботі, ніж без нього" (с)

Саме це говорить про те, що завжди потрібно йти вперед за своїм фаховим шляхом, не зазнаватися і не обходити стороною ключові віхи свого підйому. Для багатьох з нас саме поступове підвищення рівня своєї кваліфікації є дорогою до сьогодення та заслуженого успіху.