Стенди за індивідуальною розробкою

Компанія стенд ТБ пропонує індивідуальну розробку макетів на будь-яку тематику. Ціна стендів залежить лише від розміру стендів. За індивідуальну розробку додаткова оплата не нараховується.

Ви можете замовити макет з індивідуальною розробкою дизайну на такі тематики:

  • Стенди для коридорів та фойє;
  • Класні куточки;
  • Стенди з додаванням вашого логотипу;
  • Стенди з символікою України;
  • Стенди з техніки безпеки та охорони праці;
  • Стенди для НУШ;
  • Стенди з цивільного захисту;
  • Стенди для оформлення шкільних кабінетів;
  • Стенди для військових та інші.

Виготовлення (виробництво) інформаційних стендів по готовим ескізам та на замовлення для оформлення шкільних кабінетів. Компанія Стенд Тб виконує замовлення на виробництво інформаційних стендів по запропонованим Вами тем і враховує Ваші побажання.

Інформаційні навчальні стенди широко застосовуються в навчальному процесі школярів. Наочні посібники увійшли в навчальний процес і неодноразово доводили результативність свого використання при оформленні шкільних кабінетів. Школярі при цьому краще запам'ятовують правила, формули і інший навчальний матеріал, який ви бачите на шкільних інформаційних стендах, які постійно перебувають перед очима школяра в класі.

Інформаційні стенди надають допомогу як вчителям, так і школярам. До того ж оформлення школи, зовнішній вигляд шкільних кабінетів значно поліпшуються з використанням барвистих наочних матеріалів.

Компанія Стенд ТБ виробляє і реалізує інформаційні стенди різної спрямованості для оформлення шкільних кабінетів. Інформаційні стенди використовуються як в звичайній школі, так і в школах з різним ухилом. В асортименті представлено безліч шкільних стендів з різних предметів. Це дозволяє зробити вибір шкільного інформаційного стенду виходячи з потреб школи та навчального процесу. Ви маєте можливість також замовити виготовлення індивідуального інформаційного шкільного стенду виходячи з потреб саме вашої школи. Добіркою матеріалів для шкільних інформаційних стендів, а також безпосереднім контролем оформлення інформаційного стенду в Стенд ТБ займаються фахівці, які мають вищу педагогічну освіту. Це гарантує якість подачі навчального матеріалу, представленого на шкільному інформаційному стенді.

Варто зазначити, що сьогодні важливо, щоб інформаційні стенди в шкільних кабінетах були не тільки барвистими і інформативними, але також служили довго. Тому для шкільних інформаційних стендів застосовується пластик 4 мм, високоякісні фарби і плівка. Це в значній мірі збільшує термін експлуатації інформаційних стендів.