Шкільний стенд з пожежної безпеки

Інформація, розміщена на стенді з пожежної безпеки, повинна попереджати причини виникнення пожеж та пояснювати наслідки дій, що призвели до загоряння. Стенд такого типу має бути виконаний у строгому дизайні. Малюнки, що зображуються, мають бути зрозумілі та конкретні, а текст лаконічний. Стенд з пожежної безпеки виконується у яскравих кольорах застережного чи забороняючого призначення – червоний, помаранчевий. Місцем розташування такого стенді слугує приміщення, де можливість інформування оточуючих максимально ефективна або у спеціалізованих кабінетах, класах з охорони праці тощо. Така форма подачі інформації придатна для сприйняття дорослими.

Для дитини інформація на стенді з пожежної безпеки може подаватися у більш казковому вигляді, однак в жодному разі не можна зменшувати її важливість. Пожежниками можуть бути звірята, а наслідки від пожеж повинні вказувати лише на факт можливої втрати без деталізації подробиць та їх зображення. Заборони можуть носити рекомендаційний та попереджувальний характер.

Стенд з пожежної безпеки для школярів повинен містити інформацію про дії у разі пожежі у навчальному закладі. Це вкрай необхідна інформація задля уникнення паніки у разі пожежі. Знання правил та порядку дій, а також тренувальні заходи допоможуть врятувати людей та майно.

На нашому сайті Ви можете знайти стенди з пожежної безпеки для навчальних закладів:

http://stend-tb.com/poriadok-dii-u-razi-viniknennia-pozhezhi

http://stend-tb.com/stend-pozhezhna-bezpeka-dlia-ditei