Стенд «Державна прикордонна служба»

ДПСУ – державне відомство, головне завдання якого — захищати країну від провокацій та конфліктів на кордоні та запобігати незаконним перетинам ліній держкордону України. Численні завдання, які стоять перед прикордонниками, вимагають сучасних підходів до усіх сфер діяльності прикордонних служб. Нове обличчя кордону — відповідь на численні виклики та реалії сьогодення.

Пластикові стенди для Державної прикордонної служби України , які виготовляє наша компанія «Стенд ТБ», допомагатимуть трудовим та службовим колективам йти в ногу з часом та успішно здійснювати свої професійні обов’язки. Правила перетину кордону України, інформаційно-довідкові та методичні матеріали, нове обличчя керівного складу — тем для оформлення інформаційних пластикових дощок для ДПСУ безліч. Головне, щоб кожен стенд «Державна прикордонна служба України» безпомилково й лаконічно висвітлював заявлену тематику, а інформація на ньому відповідала усім чинним законодавчим актам та нормам.

Власне виробництво та багаторічний професійний досвід є запорукою того, що наша продукція містить перевірену та вірогідну інформацію та відмінно справляється зі своїм цільовим призначенням. Стенд «Запитання — відповіді» допоможе розібратися в нагальних питаннях, пов’язаних з перетином державного кордону. Композиції стендів «Звернення громадян», «Зразки документів» —вдалий інформаційний майданчик для налагодження ефективної взаємодії між профільними фахівцями прикордонної служби України та її громадянами. Претендентам на нові посади в ДПСУ стане у пригоді стенд «Служба за контрактом». Запобігання корупції — одне з важливих питань в організації діяльності усіх ланок прикордонної служби, й відповідний стенд — один з ефективних засобів боротьби з цим ганебним явищем.

На нашому сайті представлено багато видів стендів для ДПСУ. Особлива увага й наша безмежна шана та подяка тим прикордонним підрозділам, військовослужбовці яких одними з перших стали на захист країни. Кожен наш куточок пам’яті на інформаційних пластикових дошках, кожен стенд «Герої прикордонники» створюється з особливим ставленням до кожної деталі оформлення стендів, щоб кінцевий продукт повністю відповідав узгодженим із замовником запитам та вимогам.

Будь-який стенд із серії «Державна прикордонна служба України» має відповідати високому статусу ДПСУ. Наші інформаційні дошки виготовлені з найкращого пластику, мають чудовий художньо-естетичний вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики. Стенди, які виготовляє наша компанія «Стенд-ТБ», будуть прикрашати українські прикордонні пункти та сприяти ефективній роботі наших прикордонників. Запрошуємо до співпраці.