Стенди для оформлення їдальні

Від оформлення приміщеня їдальні залежить не тільки позитивний настрій відвідувачів, смаки учнів та їх уподобання, але й мотивація на правильне та здорове харчування.

Наша компанія «Стенд ТБ» виготовляє для їдалень та харчоблоків стенди, комплекти стендів, декор стін у вигляді наліпок чи картинок, банери. На стендах ми пропонуємо різноманітну цікаву інформацію як за змістом, так дизайном та оформленням. Продукція, яку виготовляє наша компанія стане декоративним елементом зі змістовим наповненням, яке буде знайомити з правилами етикету під час приймання їжі, нормами поведінки у шкільній їдальні, користю фруктів та овочів.

На нашому сайті ми пропонуємо широкий вибір стендів, комплектів стендів для оформлення приміщення їдальні за темами:

- Поживна цінність продуктів;

- Денний раціон харчування школяра;

- Меню для їдальні;

- Куточок кухаря в школі;

- Графік відвідування шкільної їдальні;

- Техніка безпеки та охорони праці в харчоблоці;

- Інформаційно-пізнавальні куточки;

- Правила поведінки;

- Правила етикету за столом;

- Як правильно мити руки;

- Гігієна рук – твоє здоров’я;

Розроблені креативні стенди нашими дизайнерами та виготовлені із якісних матеріалів, допоможуть сформувати основні вміння та звички дітей щодо культури харчування, навчать дітей правильно харчуватись та виховано себе вести під час приймання їжі.

У закладах освіти дуже багато нововведень щодо здорового харчування. Дуже хвилює батьків зменшення кількості цукру та солі при приготуванні їжі. У батьків виникає дуже багато питань з приводу використання солі та цукру, тому необхідно знайомити і учнів і батьків з основними ідеями реформи та користю чи шкодою деяких продуктів.

З цією метою ми пропонуємо виготувати для вас стенди на такі теми: «Про цукор та сіль: плюси та мінуси», “Вітаміни”, “Поживна цінність продуктів», “Денний раціон харчування школяра”, «Як зробити харчування корисним», а також виготуємо інструкції для працівників їдалень, які розміщуються в залах для приготування страв.

Якщо в списку нашої продукції ви не знайшли стендів, які б повністю відповідали вашим уявленням про оформлення ідальні, наші дизайнери розроблять для вас стенди, декор стін за вашим власним проектом. Зміна кольору, змісту стенду, або розробка нового стенду безкоштовна послуга. Ми завжди готові втілити в життя ваші побажання та ідеї.

Звертайтесь до наших менеджерів та робіть замовлення.