Стенди для початкових класів

Малеча прагне все знати. Саме це бажання і має задовольняти шкільний стенд. Сукупність розміщених на стенді основних наукових правил, прикладів, мір, природних явищ, правил поведінки, літер, кольорів та іншої необхідної інформації надає одночасно різноманітний спектр знань. Ця інформація допомагає дитині розвинути свої знання та пізнати навколишній світ.

Стенди для початкової школи виконуються в яскравих приємних кольорах. На них розміщують казкових героїв, мальованих звірів. Такі шкільні стенди повинні привертати увагу малюків та акцентувати їх увагу на цікавих та повчальних матеріалах. Постійне пасивне спостерігання інформації засвоюється на підсвідомому рівні. Дитині легше запам’ятати, а головне на прикладі зрозуміти, як і де використати ці знання.

Конструкцію шкільних стендів для початкових класів роблять з елементами взаємодії. Так дитина та вчитель можуть рухати стрілки на імпровізованому годиннику, використовувати кишеньки набірного полотна, прикріплювати нотатки на коркову чи магнітну дошку, розміщену на стенді.

Взаємодія дитини зі стендом для початкових класів відбувається в ігровій формі. Так засвоєння матеріалу відбувається дитини без зайвого тиску чи обмежень. Генії народжуються граючись.

 

Приклади стендів для початкових класів можна побачити за посиланням:

http://stend-tb.com/pochatkova-shkola