Стенди з предмету "Я досліджую світ"

Інтегрований курс «Я досліджую світ» – це новий курс, який викладається в початкових класах Нової Української школи. Він об'єднує три галузі: природничу, громадянську та історичну, соціальну та здоров'язбережувальну. Курс покликаний сформувати в учнів цілісну картину світу під час опанування соціального досвіду.

Для успішного засвоєння курсу наша компанія пропонує стенди з предмету «Я досліджую світ», які допоможуть учням вивчити навколишній світ, природні явища, дізнатися про свій внутрішній світ та сприятимуть гармонійному розвитку особистості дитини.

Яскраві малюнки, влучні тексти формуватимуть в учнів зацікавленість у вивченні тем, які пропонуються за програмою та допоможуть дізнатися про внутрішню та зовнішню красу людини, про людські чесноти, про символіку України, традиції та обряди, винаходи людства, про славетних Українців та багато іншого.

Якщо ви на нашому сайті не знайшли бажаного стенду чи банеру, ми виготуємо його за вашим замовленням. Ваші ідеї щодо змісту, кольору, форми стенду наші дизайнери професійно втілять у виріб, який буде навчати та виховувати. Дизайн стенду - безкоштовна послуга.

Для замовлення, телефонуйте нашим консультантам. Ми завжди раді вам!