Стенди з профілактики коронавірусу в закладах освіти

В час пандемії важливою умовою профілактики захворювань є навчання школярів і персоналу закладів освіти профілактиці гострих захворювань за допомогою класних годин, наглядної агітації: плакатів, стендів і оголошень. Призначення таких посібників – ознайомити школярів з алгоритмами дій у цих складних для них і дорослих умовах. Чітко, доступною мовою їм пояснюють, які заходи профілактики та карантині обмеження дієві в боротьбі з Covid-19. 
   

Наша компанія пропонує стенди різноманітної тематики, які поінформують про заходи щодо попередження та запобігання вірусним захворюванням. На стендах ми можемо розмістити таку  інформацію  «Як захиститися від коронавірусу», «Коронавірус:профілактика інфікування», «Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19» та інші.

Пропонуємо в коридорах, аудиторіях, фойє розмістити інформаційні стенди з Рекомендаціями щодо профілактики захворювання на COVID-19.

Що можна зробити особисто: 

  • Залишайтеся вдома, якщо ви захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря).
  • Прикривайте рот під час кашлю чи чхання зігнутим ліктем, або краще одноразовою серветкою.
  • Часто мийте руки з милом чи обробляйте антисептичними спиртовмісними засобами, уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель.

Що може зробити кожен, щоб вберегти навколишнє середовище від поширення SARS-CoV-2:

  • очищувати і дезінфікувати поверхні, до яких часто доторкуються, наприклад, дверні ручки.

Навчити батьків, учнів і персонал щоденним профілактичним заходам допоможе наглядна агітація у вигляді стендів, плакатів, дощок оголошень. Повідомити батьків про правила роботи закладу в період пандемії допоможуть дошки оголошень та стенди.

Команда наших дизайнерів завжди готова до співпраці з клієнтом, і,  якщо на нашій вітрині ви не знайшли бажаного товару, то ми завжди готові створити той стенд, який за змістом, кольором, розміром та шрифтом тексту, кількістю і форматом кишеньок задовольнить саме ваш вибір та допоможе забезпечити учнів і вчителів матеріалами, що запобігають поширенню респіраторних захворювань. Купити стенди для кабінетів, фойє, їдалень можна за допомогою відповідної опції сайту, а можна здійснити замовлення та з’ясувати всі питання за телефонами офісу.

Бажаємо всім 36,6.