Українські стенди

Сучасна українська школа повинна бути структурованим осередком різноманітних знань та водночас затишним «другим домом» для школярів різних вікових груп. Ретельне оформлення шкільних кабінетів та коридорів стендами, табличками, банерами, вивісками та зважений підхід до вибору шкільних меблів, важливих та другорядних деталей інтер’єру дозволяє створювати в наших закладів освіти справді ефективні навчальні середовища, які відповідають усім вимогам нової української школи.
Наше підприємство займається виготовленням українських стендів багато років, і можемо впевнено заявити, що дрібниць в оформленні пластикових інформаційних дощок не буває. Звичайний плакат з абеткою при вдалому підборі ілюстрацій них матеріалів може стати захопливим провідником в непізнану країну літер та слів. Саме алфавіт є відправною точкою подорожі в країну знань, світ точних наук, всесвітніх та українських літературних надбань та шедеврів.
Українські стенди в освітніх навчальних закладах виконують не лише функцію наочних засобів. Вони впливають на формування національної свідомості школярів, виконують роль привабливих декоративних елементів оформлення шкільних приміщень, є ефективними організаційно-інформаційними майданчиками.
Життям доведено універсальність та багатофункціональність пластикових інформаційних дощок. Потрібно створити в школі куточок української літератури — портрети українських письменників, банер «Сосюра В.М.» чи полотно з дотепними та влучними цитатами класиків українського письмового жанру стануть вам у пригоді. Інклюзія в школі та усі пов’язані з нею питання потребують інформаційної підтримки — шкільні стенди допоможуть ефективно організувати таку підтримку. Методична робота, атестація мають потребу в майданчиках для інформування колективу та взаємодії усіх його функціональних ланок — і тут на допомогу завжди прийдуть пластикові інформаційні дошки.
плакати, стенди з національною символікою, мальовничі панно «Моя незламна Україна», куточки пам’яті, присвячені героям сучасності.
На власному виробництві ми виготовляємо найрізноманітніші стендові вироби та їх композиції. Усі наші плакати, банери, таблички, знаки, вивіски виготовлені з найкращої сировини та мають оптимальне співвідношення ціна:якість. Звертайтесь, якщо виникла потреба оформити сучасний кабінет математики, оновити класний куточок тощо. Наші менеджери завжди на зв’язку та готові допомогти вам оформити як типові замовлення, так і заявки на створення індивідуальних проектів. Доставляння здійснюємо за сприяння Укрпошти та Нової пошти по всій території України, де є обслуговування цими поштовими операторами.