Здоров'я дитини в ДНЗ

Однією з умов ефективної діяльності дошкільного навчального закладу є злагоджена скоординована робота всіх його ланок — вихователів, психологів, медиків, працівників кухні. При належній увазі всіх цих працівників ДНЗ до своїх обов’язків та при їх ретельному виконанні, батьки залишаються впевненими, що діти знаходяться в безпечних умовах.

Одним із чинників, які будуть створювати безпечне середовище, є наявність у групах інформаційних стендів з правилами безпечної поведінки. Правила безпечної поведінки у басейні, методи надання допомоги при травмуванні, поради для закріплення у дітей гігієнічних навичок, професійні пропозиції логопеда чи психолога, рекомендації щодо профілактики вірусних захворювань — розміщення подібних відомостей у куточках здоров’я або на окремих стендах свідчить про активну позицію керівництва закладу у питаннях створення безпечного середовища. Інформація в куточок для батьків сприятиме плідній співпраці між батьками та вихователями.

Якщо перед вами, як вихователем стоїть питання, як прикрасити групу в дитячому садку, то, зважаючи на реалії сьогодення, пильну увагу слід приділити стендам з охорони здоров’я в ДНЗ. За допомогою окремих стендів чи в колонці куточка здоров’я ви зможете відстежувати епідеміологічні обставини в країні та контролювати їх в своїй групі.

Стенди на спортивну тематику, стенди в спортзал, медицинскі стенди, стенди зі здорового способу життя, стенди в кабінет медичної сестри, психолога та інші замовляйте у нас на сайті https://www.stend-tb.com/.