Інформаційний портал

Стенд из ПВХ

Стенд - конструкция, которая содержит статическую информацию. Чаще всего состоит из клейкой ПВХ ленты, содержащей текстовую и графическую информацию, и материала подложки: ДВП, фанера, лист ПВХ, картон и т. Все материалы должны быть экологическими и практичными. Однако только ПВХ объединяет в себе обе характеристики. Другие более склонны к воздействиям внешней среды. Влага или засуха могут испортить материал - подложку. Кроме этого не добропорядочные производители, при производстве материала, могут использовать сырье низкого качества или даже ядовитые клеи и т.п.

Дисципліна чи мотивація

Продуктивність працівників залежить від багатьох факторів. Саморозвиток, гроші, кар’єрний зріст, соціальні гарантії, взаємини в колективі, престиж… Для кожного з нас головний фактор може різнитися і таких факторів може бути декілька. Однак є і негативні фактори, які знижують продуктивність праці співробітників. Психотип кожного індивіда різний, тому і підхід до кожного потрібен індивідуальний. Тож, яким чином можна стимулювати співробітників до нових досягнень?

Здоров’я колективу - ключ до успіху компанії

У досягненні стратегічних цілей і економічного зростання підприємства чи організації головним ресурсом є його співробітники. Самопочуття персони і колективу в цілому може посприяти чи зашкодити розвитку установи. Наше здоров’я – наше все. Здорова людина прагне самовдосконалення і досягнень, хвора ж – скоріш одужати.

Безпечне робоче місце

Чи є ви працівником, чи менеджером або власником бізнесу у Вас має бути одна мета – робити свою справу безпечно для себе та оточуючих. Прикладати максимум зусиль, щоб зберегти своє здоров’я у належному стані. Одним з головних етапів задля убезпечення своєї праці є правильна організація робочого місця.

Охорона праці на підприємстві та організації

Згідно із Законом України «Про охорону праці» робітник повинен мати необхідну кваліфікацію, вміти користуватися ввіреним йому обладнанням та мати відповідний стан здоров’я. Окрім цього працівник має знати свої права та обов’язки, використовувати їх у роботі.

Організація кабінетів, куточків з охорони праці

Підприємствам, на яких працює більше ніж 100 осіб, а також діяльність, яких вимагає приділити більше уваги питанню охорони та безпеки праці, рекомендується створення Кабінету.

На інших підприємствах можуть створюватись куточки охорони праці та промислової безпеки.

Яка інформація розміщується на наших стендах з охорони праці?

На наших стендах з охорони праці ви знайдете інформацію:

  • Як проводити вступний інструктаж, інструктаж з охорони праці на робочому місці
  • Про організацію навчання з охорони праці
  • Про організацію навчання та перевірки знань з охорони праці
  • Про правила обліку і розслідування

Виготовлення стендів з охорони праці

Охорона праці – комплекс заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я робітників у процесі трудової діяльності. Охорона праці - важлива складова організації будь-якого виробництва. Охорона праці та техніка безпеки є цілим комплексом заходів, які розроблені і спрямовані на забезпечення безпеки здоров'я працівників на робочих місцях в робочий час при виконанні своїх обов'язків, при роботі з устаткуванням. Проводячи заходи по охороні праці і техніці безпеки, працедавець завжди керується Статтями закону про охорону праці, в яких описуються усі нормативно-правові вимоги до умов праці на робочих місцях.

Пожежна безпека на підприємствах.

Пожежна безпека – це поняття яке викреслює можливість пожежі. Стенди та таблички з пожежної безпеки допоможуть напам’ятати співробітникам яких засобів потрібно дотримуватися, щоб звести можливість спалаху вогню до мінімуму.
Під час пожежі у першу чергу потрібно забезпечити захист життів людей та захист матеріальних цінностей, що знаходяться у зоні пожежі та поблизу неї.

Пожежна безпека на підприємстві та в організаціях забезпечується керівниками.  Керівники цеху, складу, завідуючі майстернями та інші посадові особи мусять дотримувати на своїх дільницях відповідний протипожежний  режим.

Куточок охорони праці як інструмент навчання

Крім більш серйозних небезпек сучасного життя таких як тероризм, війни та стихійні лиха ми майже не помічаємо наслідки «тихого терору» - виробничого травматизму. Його масштаби можна порівняти із середньовічними епідеміями холери та чуми. В Україні рівень виробничого травматизму зростає. У 2016му році зафіксовано на 168 випадків більше, ніж у 2015му. У галузі соціально культурної сфери і торгівлі цей показник подолав тисячну позначку(1017 випадків), а у вугільній промисловості – 864 випадки.  Вивчення обставин нещасних випадків свідчить, що їх причиною було банальне незнання небезпек сучасного виробництва.  Крім того, рівень знань із охорони праці щодо безпечного ведення робіт у інженерно-технічних працівників, робітників, у тому числі випускників системи професійно-технічної освіти, зазвичай низький.

Стенди для підприємств та організацій

Кожна існуюча компанія на початку своєї діяльності починає зі стенду який називається куточок споживача. На ньому розміщується вся інформація, що стосується підприємства. На цьому стенді розміщуюсь реєстраційну документацію, статутні документи компанії, ліцензії та книга відгуків і пропозицій. Саме вигляд цього стенду викликає перше враження у відвідувачів.

Виготовення стендів на замовлення

Стенди, одні з найважливіших способів донести до споживача свої товари або послуги шляхом інформування клієнтів, як потенційних так і існуючих. Також стенди використовуються для зниження кількості травмувань на підприємствах повішеної небезпеки за допомогою інформаційних куточків з охорони праці, охорони здоров’я, цивільного захисту, пожежної безпеки тощо.