Стенди з історії України та всесвітньої історії

Знайдено: 1 - 24 серед 54 товари

Українська національна ідея зародилася ще за часів існування Київської Русі. Саме в цей період нашими пращурами була створена, як на той час, величезна й могутня держава на сході Європи. ЇЇ лицарський дух, висока культура, ідеї християнства створили потенціал духовної нації, який формував її неповторний менталітет, завзято боронив перед чужинцями землі України протягом віків. Узагальнені матеріали про ці та інші віхи розвитку української державності ви можете розмістити в класних кімнатах або кабінетах історії на стендах, які ви можете замовити в нашій компанії.

        

З матеріалів стендів учні почерпнуть інформацію про гетьманів, отаманів, політичних діячів, які стали дороговказом у священній боротьбі  за свободу і незалежність українського народу та самовіддано складали, іноді по-своєму, фундамент моноліту української держави.

ІСТОРІЯ - наука майбутнього. Адже, саме вивчаючи історію свого народу чи народів світу, ми вчимося не повторювати помилки своїх пращурів, обираючи більш мудрий шлях. Але щоб добре знати історію, необхідно вивчати її ще зі шкільних років. Предмет “Історія” досить складний, адже необхідно запам’ятовувати безліч важливих дат та подій. Особливо, ці знання є важливими під час підготовки та складання зовнішнього незалежного оцінювання з історії.  

“Один з найкращих способів стати людиною мудрою – це читати стародавні історії і вчитися на минулих подіях і прикладах наших попередників, як поводитися і чого берегтися… “- Ф. де Коммін стенд принт, країна стендів, мир стендов

На допомогу вчителям та школярам приходять стенди для школи з історії України та всесвітньої історії. На цих стендах розміщується інформація про відомі історичні події, культурний розвиток держав, адміністративні та етнографічні карти, портрети відомих історичних особистостей, процес формування держави, періодизація, тощо.

Наша команда професійних менеджерів та дизайнерів допоможе вам обрати саме ті варіанти стендів, як вам необхідні. Ми чекаємо на ваші дзвінки та замовлення!