Стенди з економіки

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Чому необхідно знати економіку?

Нова українська школа – це освітній простір, метою якого є дати учням не просто суто навчальний матеріал, а розвинути вміння і навички для успішної їх самореалізації в житті. НУШ – це школа, до якої учні ходять із бажання, де навчають не  боятися висловлювати власну думку, взаємодіяти в колективі, вирішувати складні завдання. Учнів готують до свідомого життєвого вибору, громадянської активності та трудової діяльності. Однією із ключових компетентностей Нової української школи є розвиток ініціативності та підприємливості. Розвивають цю компетентність на уроках економіки, курсах та факультативах економічного спрямування, інтегрованих уроках та STEM – уроках.  Для кращого засвоєння економічних термінів і понять наша компанія пропонує широкий вибір стендів з економіки та предметів економічного спрямування.

Науково-технічний прогрес диктує нові умови взаємовідносин у світі економіки,  і  без відповідних знань в цій сфері наразі не обійтись. Економічні знання є базовими  при вивченні багатьох професій і оперують  безліччю точних термінів, тому для кращого їх засвоєння ми пропонуємо використовувати наглядність у вигляді банерів, стендів чи повнокольорових  табличок.    Їх застосування  допомагатиме учням орієнтуватися у світі економічних термінів і понять і на практиці застосовувати набуті знання.

Гроші та їх функція, потреби людини та методи їх забезпечення, етапи розвитку та основні поняття економіки — це неповний перелік того, що можна розмістити на стендах для класу з профільним вивченням економіки.

Головне — в деталях. Ця фраза є однією  із характеристик діяльності нашого виробництва. Сучасне обладнання дозволяє створити стенди, банери, фасадні об’ємні таблички, які відповідають  сучасним вимогам,  а можливість створення табличок з плотерною підрізкою покращує візуальні якісні показники наших виробів.

Наші дизайнери  розроблять для вас ексклюзивні варіанти стендів, які будуть відповідати усім вашим вимогам. Телефонуйте нам, робіть замовлення та залишайте свої відгуки на сайті! Ми завжди раді  вам!