Стенди з оформлення їдальні

Знайдено: 1 - 24 серед 28 товарів

Правильне оформлення шкільного приміщення їдальні вирішує відразу два важливих питання — естетичне та хорошого травлення. Красиві, зі смаком оформлені стендами стіни зали для приймання їжі обов’язково сприятимуть хорошому апетиту та розповсюджуватимуть корисну та важливу інформацію про правильне харчування, властивості вітамінів та мікроелементів, норми поведінки за столом,правила техніки безпеки при роботі на кухні.
 Ми пропонуємо вам стенди для оформлення їдальні, виконані в стриманій спокійній кольоровій гамі для розміщення меню, правил етикету, хороших побажань приємного смаку. Саме такий стиль оформлення не перевантажуватиме нервову систему та органи зору й сприятиме комфортному сніданку чи обіду дітей.
 Стиль оформлення їдальні не повинен різко випадати з загальної концепції оформлення школи або хоча б поверху, на якому вона знаходиться. Серед нашої продукції ви знайдете найрізноманітніші стенди, банери, наклейки, повнокольорові таблички та таблички з плотерною підрізкою, які допоможуть гармонійно поєднати всі елементи декору ваших приміщень та створити затишне комфортне середовище перебування школярів та педагогів та інших працівників закладу.  стенд освита, стенд харьков, стенд принт, галерея стендов,ход конем, авк стенд