Презентаційні стенди та символіка України

Знайдено: 1 - 24 серед 82 товари

Оформлення навчального сердовища стендами -

крок до формування патріотизму громадян України!

Виховання почуття патріотизму, відданості справі, зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу. Патріотизм українців покликаний захистити національні інтереси своєї держави,  відновити її територіальну цілісність, дати новий імпульс формуванню в Україні громадянського суспільства. У  різні часи та епохи в усіх цивілізованих державах суспільство ставило перед собою завдання виховати громадянина, патріота своєї країни.

Що означає бути українським патріотом сьогодні?

По-перше, бути свідомим, моральним і активним громадянином України, піклуватися про інтереси та історичну долю країни,  її міжнародний авторитет.

По друге, з повагою ставитися до історичного  минулого українського народу, до його мови, традицій, звичаїв, обрядів, до героїчних подвигів предків, берегти пам'ять про них, адже героїзм є найвищим критерієм українського патріотизму та національної свідомості. З метою ознайомлення  із героями вашого краю, які боролись за незалежність України в різні часи, наша компанія пропонує вам стенди інформаційні, стенди «Герої не вмирають», «Вони захищали свій край», «З Україною я пов’язую долю свою» та інші.

  

По-третє, палко любити Україну, виявляти готовність заради неї на самопожертву, сумлінно працювати для примноження економіки, науки, культури, та спорту. З цією метою ми пропонуємо розробити  для вас інформаційні стенди про досягнення ваших земляків «Наша гордість», «Ними пишається наш край», «Почесні мешканці мого краю» та інші.

   

Рідна мати, рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова… Ці слова тримають нас на світі, учать любові до берегів,  між якими з давніх віків тече ріка нашого народу, нації, України.

Жодна сучасна держава не може існувати без своїх символів. Для країни вони є обов’язковими її атрибутами, показниками влади та ідентифікації. Для України державними символами є Державний Прапор України, Герб та Гімн.

Прапор України синьо–жовтий. Історія цих кольорів відома з дохристиянської Русі. У ті буремні часи синій колір символізував воду, а жовтий вогонь. Ці кольори пішли від язичного свята Івана Купали. В сучасній, мирній країні інтерпретація значно змінилася, тепер синій – небо, а жовтий – поле пшениці.

Герб Україні – тризуб. Його походження має декілька гіпотез. Герб - це монограма, а саме вписане в тризуб слово «Воля». Такий символ з’являється при князі Святославі з династії Рюриковичем та набуває широкого розповсюдження при Володимирі Великому. Герб – це три подоби єдиного бога. А можливо це сокіл – символ влади й мудрості князів.

Гімн України був остаточно затверджений у 2003 році. Автор слів П. Чубинський. Автор музики М. Вербицький. Текст вірша «Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля…» зазнав деяких змін і до сьогодні з приводу нього виникає безліч запитань.

Вивчати та знати символи держави, їх історію та значення допоможуть стенди з патріотичного виховання. Стенд з державною символікою може включати герб, прапор, гімн, статті Конституції. Стенди на патріотичну тематику та стенди з символікою містять інформацію щодо гербів, емблем, символів областей, міст, організацій, а також лозунги, вірші та малюнки на патріотичну тематику. Знання своїх героїв, історії, культури та надбань свого народу, своєї країни згуртовує та надихає людей на нові досягнення. Підвищення патріотизму розвиває любов до своєї держави, колективу, сім'ї.

       

Наша компанія пропонує для вас стенд державні символи України, стенд державна символіка України, стенди інформаційні. Також ми виготуємо для ваших установ стенди за вашим дизайном, змістом та замовленням. Чекаємо на ваші дзвінки для уточнень та замовлення.