Стенд "Державна символіка України"

Знайдено: 1 - 24 серед 63 товари

Стенди Державні символи України. Символіка. 

З давніх часів існування, людина мала пристосовуватися до виживання. Оскільки люди соціальні істоти, що прагнуть до згуртованості вони об’єднувалися в групи. Так почали з’являтися племена й народи. Згодом ці групи почали вести осілий спосіб життя. Вони будували помешкання, обробляли землю боронили та захоплювали територію, яка закріплювалася за ними і яку вони вважали своєю власністю. У такий спосіб із набуттям певного досвіду з’являються держави.

Для ідентифікації належності людей, споруд територій до певної групи – держави ввели певні символи. Від прадавніх розмалювань, примітивних стягів та закликів до сучасних гербів, гімнів та прапорів. Жодна сучасна держава не може існувати без своїх символів. Для країни вони є обов’язковими її атрибутами, показниками влади та ідентифікації. Для України державними символами є Державний Прапор України, Герб та Гімн.

Прапор України синьо–жовтий. Історія цих кольорів відома з дохристиянської Русі. У ті буремні часи синій колір символізував воду, а жовтий вогонь. Ці кольори пішли від язичного свята Івана Купали. В сучасній, мирній країні інтерпретація значно змінилася, тепер синій – небо, а жовтий – поле пшениці.

Герб Україні – тризуб. Його походження має декілька гіпотез. Герб - це монограма, а саме вписане в тризуб слово «Воля». Такий символ з’являється при князі Святославі з династії Рюриковичем та набуває широкого розповсюдження при Володимирі Великому. Герб – це три подоби єдиного бога. А можливо це сокіл – символ влади й мудрості князів.

Гімн України був остаточно затверджений у 2003 році. Автор слів П. Чубинський. Автор музики М. Вербицький. Текст вірша «Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля…» зазнав деяких змін і до сьогодні з приводу нього виникає безліч запитань.

Стенди "Державна символіка" - невід'ємний атрибут кожного державного закладу. Стенд з державною символікою може включати герб, прапор, гімн, статті Конституції.