Стенди для школи

Шкільні стенди

Навчальне середовище будь-якої сучасної школи - це функціональний простір, наповнений безліччю деталей і предметів, які полегшують працю вчителя і зусилля школярів. Стенди для школи, великий асортимент яких представлений на нашому сайті - один з найбільш вдалих прикладів продукції для вирішення великого списку завдань шкільного буття. Плакати для школи допоможуть вам недорого і ефективно організувати інформаційні шкільні майданчики. З їх допомогою ви зможете:

1. Вдало і стильно оформити предметні кабінети потрібними таблицями, формулами, схемами і ілюстрованими відомостями з різних областей шкільної програми.

2. Зробити шкільні коридори частиною єдиного дизайнерського проекту оформлення школи.

3. Донести до широкої дитячої та батьківської аудиторії важливу та актуальну інформацію.

4. Оформити кабінети для початкових класів відповідно до освітніх рекомендацій НУШ.

5.Навчити дітей створювати навколо себе безпечне життєве середовище.

6. Перетворити шкільний вестибюль в презентаційний зал вашої школи з її найбільш яскравими подіями та особистостями.

                       

Таблиця множення і ряд активності металів, куточки безпеки та календарі природи, куточки настрою і плакати для їдальні - цю та іншу продукцію легко купити у надійного перевіреного виробника, яким є наше підприємство. Багаторічна практика, співпраця з представниками різних куточків нашої країни і всіляких установ, організацій і підприємств дозволили нам зайняти свою нішу на ринку українських стендів, модернізувати виробництво, враховувати при виготовленні своєї продукції всі нюанси законодавчих змін і освітніх реформ.

Перелік нашої продукції охоплює всі сфери шкільного життя, але якщо вам не вдалося знайти стенд, який відповідає вашим запитам - ми легко виконаємо будь-яке індивідуальне замовлення. Всі умови подібної співпраці ви можете обговорити з нашими менеджерами, телефони та електронні адреси для зв'язку з якими знаходяться в шапці сайту і в графі «Контакти». Також вгорі сайту ви знайдете інформацію про всі наші новинки та акції, повний каталог продукції, умови доставки (в деяких випадках безкоштовної) і оплати. А фотогалерея наших робіт і відгуки вдячних клієнтів - одне з підтверджень безпечного та надійного співробітництва з нашою фірмою і високих якісних характеристик наших виробів.

Стенди для школи у виконанні розробників і дизайнерів нашої компанії не залишать байдужим жодного відвідувача Вашої школи. Оскільки ми вибрали для себе відразу кілька пріоритетних напрямків при створенні шкільних стендів. Це, перш за все, функціональність (шкільний стенд повинен повною мірою відповідати вимогам педагога). Недорога ціна (ми знаємо, як важко зараз купити стенди для школи з оптимальним співвідношенням ціна-якість). І, звичайно ж, органічність, краса (момент цілісного сприйняття не менш важливий для того, щоб  інформація відклалася в пам'яті читача). Не менш важливим в оформленні школи є єдине стилістичне рішення. Замовте шкільний стенд, який Вам сподобався, і всі інші стенди для оформлення холу або фойє Вашої школи, ми оформимо в аналогічному стилі.

Ми виготовляємо як великі презентаційні стенди для оформлення шкіл, так і невеликі інформаційні стенди різної тематичної спрямованості.

Ви можете внести будь-які зміни у дизайн (колір, надписи, текстове наповнення) безкоштовно.

Якщо Вас зацікавив стенд, Ви можете придбати його натиснувши кнопку «Купити», або зателефонувавши за номерами, які вказані у верхній частині сайту.