Стенди для НУШ

Знайдено: 1 - 24 серед 115 товарів

Стенди для НУШ.

Сучасні школи потребують сучасного підходу до навчання та виховання молодого покоління, а також доповнення та оновлення шкільних кабінетів та коридорів. Стенди для НУШ у широкому асортименті ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазину Stend-tb. Такі комплекти банерів допомагають вчителям у процесі навчання, а дітлахам - у легкому та ефективному отриманні нових знань та вмінь. Ми пропонуємо вам чудові стенди для НУШ, що стануть своєрідною візитною карткою сучасної школи, покращують її статус та імідж. 

Комплекти стендів для Нової Школи, розміщені на видному місці у класах, допоможуть вихованцям молодшої школи в отриманні відповідей на безліч тих питань, які їх цікавлять. Ви маєте можливість самостійно обирати теми та навчальні матеріали для розміщення на стенді, а також зображення, шрифт, кольори та наявність інтерактивних елементів. Ознайомтеся з прикладами тем для стенді НУШ, якщо бажаєте вибрати один з популярних варіантів:

  • Пластикові стенди з навчальним матеріалом. Це можуть бути банери з таблицею множення, алфавітом, правилами правопису, видами з’єднання слів, тощо.
  • Стенди з розкладом занять. Першачкам буває складно запам’ятати, який урок за яким іде, а яскравий та зрозумілий стенди допоможе в цьому питанні.
  • Правила поводження у школі. Такі банери інформують школярів про основні правила поведінки у школі та соціумі, вчать поводитися чемно, прибирати за собою, не бігати по школі, тощо.
  • Стенди “Здоровий спосіб життя” та “Охорона здоров’я”. Такі банери містять інформацію про правила поведінки під час надзвичайних ситуацій та розповідають, чому важливо дотримуватися здорового способу життя.
  • Стенди “Антибулинг”. Дуже гострою проблемою у будь якому, особливому, дитячому, колективі, є булинг. Але тільки сьогодні ця тема стала підійматися відкрито у суспільства. Стенди “Антибулинг” - це концептуальна низка стендів, розроблених досвідченими дизайнерами та психологами, які попереджають конфлікти між дітьми, травлю окремої дитини іншими та неповагу до товарища.  

Окрему увагу заслуговує наша дилерська програма. Можливо, в вашому регіоні знайдеться безліч шкіл, яким будуть цікаві наші пропозиції, і ви можете стати нашим регіональним представником та отримувати нашу продукцію за найвигіднішими умовами. За більш детальною інформацією, звертайтеся до нашого менеджера за контактним номером телефону.