Стенди для держустанов, підприємств та організацій

Стенди для держустанов, підприємств, організацій, селищний рад та ОТГ.

У кожній державній установі чи селищній раді, на кожному підприємстві та організації ви можете побачити різноманітні комплекти тематичних стендів. Такі привабливі стенди звертають на себе увагу відвідувачів організації та чудово прикрашають інтер'єр. Одним з основних напрямків роботи нашої компанії є виготовлення стендів для держустанов, підприємств, організацій, селищних рад та ОТГ. Нам довіряють компанії з усіх куточків нашої держави, адже наша корпоративна філософія - бездоганна якість, власне виробництво, індивідуальний підхід до клієнта, завжди актуальні новинки та чудові знижки. Якщо вам також потрібні стенди для вашої організації, зверніть увагу та наші пропозиції, розміщені на однойменних сторінках інтернет-магазину Stend-tb:

  • Презентаційні банери.
  • Комплекти інформаційних стендів.
  • Куточки боротьби з корупцією.
  • Правові куточки.
  • Куточки землевпорядника.
  • Стенди для оголошень.
  • Куточки цивільного захисту населення.
  • Куточки правових знань.
  • Комплекти патріотичних стендів.
  • Банери з техніки безпеки.

Наша команда професійних дизайнерів та досвідчених менеджерів підбере для вас саме той варіант стендів для вашої організації, який ви шукаєте. На нашому сайті  Stend-tb ви знайдете широкий вибір стендів з різною кількістю прозорих кишеньок для змінної інформації, з клік-системою а також банери для оголошень на коркових дошках. За вашим бажанням наші дизайнери створять для вас індивідуальний банер, якщо серед запропонованих наочних посібників ви не знайдете для себе варіант до душі. Для виготовлення стендів для держустанов, підприємств, організацій, селищний рад та ОТГ ми використовуємо тільки високотехнологічні, екологічні матеріали найвищої якості, перевірені на кожному з етапів виробництва. Ми співпрацюємо з найвідомішими компаніями-перевізниками, що гарантує швидку доставку та цілісність вашого замовлення. Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб на власному досвіді переконатися у винятковій якості, актуальності, доступності цін на наші вироби. Ми чекаємо ваших звернень та завжди готові допомогти вам підібрати найкращий варіант наочного посібника для вашої організації! 

В категорії представлені стенди для держустанов, підприємств та організацій. Інформаційні стенди, презентаційні стенди, стенди з охорони праці, стенди з техніки безпеки та пожарної безпеки, стенди з газової безпеки, стенди для підприємств виробничої сфери, стенди для магазинів, куточки споживача, патріотичні стенди, стенди з державною символікою, стенди з хімічної безпеки, стенди цивільний захист, стенди з правилами дорожнього руху. 

                        

Усі представленні стенди виготовлені з високоякісного ПВХ (пластику) товщиною 4мм, який вкривається плівкою з повнокольоровим друком. Кишені в свою чергу з прозорого пластику ПВХ товщиною 0.4мм.

При транспортуванні ми огортаємо стенд у гофрокартон, що дозволяє безпечно їх транспортувати без ризику пошкодження.

Ви можете внести будь-які зміни у дизайн (колір, надписи, текстове наповнення) безкоштовно.

Можна змінити мову стенду с української на російську, та навпаки.

Ви можете замовити додаткові послуги, такі як оброблення молдингом чи покриття вашого стенду захисною антивандальною плівкою.