Стенди для військових

Для того, щоб з успіхом виконувати таку важливу місію, як захист своєї Батьківщини, військовослужбовцям, які нещодавно поступили на службу, необхідно освоїти багато нової інформації, яка у повсякденному житті була їм невідома. Які існують правила військової та стройової підготовки, як правильно розбирати та збирати зброю - з цими та багатьма іншими питаннями стикаються молоді військові. Для того, щоб добре освоїти нові знання, та грамотно використовувати їх на практиці, необхідно мати чудову теоретичну базу.

Щоб інформація запам’ятовувалася легше, в коридорах, фойе та навчальних кабінетах розміщуються тематичні військові стенди. Такі стенди можна побачити у всіх військових закладах нашої країни, адже вони допомагають не тільки молодим військовим, але і співробітникам військових частин та військових навчальних закладів.  Військові стенди можуть містити різноманітну важливу інформацію, таку, як розклад занять, навчальні матеріали (тактика, стратегія, устави, військове право, тощо), військову символіку, герб та гімн України, військові статути, бойовий прапор. 

     

   

Наша компанія виготовляє військові стенди за індивідуальним запитом. Ми можемо розмістити будь-яку інформацію на стенді та розробити стенд з будь-якою кількістю кишеньок, у яких ви можете розміщувати змінну інформацію, наприклад розклад, заяви, списки та зразки документації. За вашим бажанням, ми розробимо індивідуальний стенд потрібного розміру на основі вашого дизайну та тексту.

Також, ми пропонуємо купити стенди військові зі стандартним дизайном, приклади якого ви можете подивитися на нашому сайті. Це можуть бути стенди: військова присяга, військові статути, засоби індивідуального захисту, перша допомога, військові звання України, розбір та збір зброї, підготовка до стрільби, військова форма, хімічна та ядерна зброя, правила догляду за зброєю, стрілецька зброя та багато іншого. 

Зрозумілі графіки та прості схеми, які дозволяють швидше запам’ятовувати інформацію, надають необхідні теоретичні знання та попереджають про заходи безпеки - все це економить час військовослужбовця та підтримує його мотивацію та бойовий дух. Звертайтеся до нас та замовляйте кращі військові стенди!

  

Стенди для військових, армії, збройних сил, Національної Гвардії, Поліції, Міністерства Надзвичайних Ситуацій, Міністерства Внутрішніх Справ, пожежників, вогнеборців.

Усі представленні стенди виготовлені з високоякісного ПВХ (пластику) товщиною 4мм, який вкривається плівкою з повнокольоровим друком. «Кармани» в свою чергу з прозорого пластику ПВХ товщиною 0.4мм.

При транспортуванні ми огортаємо стенд у гофрокартон, що дозволяє безпечно їх транспортувати без ризику пошкодження.

Ви можете внести будь-які зміни у дизайн (колір, надписи, текстове наповнення) безкоштовно.

Можна змінити мову стенду с української на російську, та навпаки.

Також ви можете замовити додаткові послуги, такі як оброблення молдингом чи покриття вашого стенду захисною антивандальною плівкою.