Стенди з державною символікою України

Знайдено: 1 - 24 серед 105 товарів

Стенди “Символіка України”

Школа - це не тільки місце, де молоде покоління отримує знання. Саме у школі відбувається формування особистості, певних моральних якостей школярів, з'являються звички та уподобання. У шкільні роки діти найбільш сприятливі до інформації, яка їх оточує, тому дуже важливо всіляко оточувати їх позитивною атмосферою та заохочувати до навчання. 

Патріотичне виховання молоді, на сьогоднішній день - це одне з головних завдань сучасних педагогів та вихователів. Проведення тематичних уроків, запрошення на відкриті уроки ветеранів, відвідування відомих історичних місцевостей нашої держави - все це виховує любов та повагу до Вітчизни, почуття єдності зі своєю нацією. І тематичні стенди “Символіка України” стануть чудовим доповненням патріотичної атмосфери у кабінетах та коридорах школи. Такі стенди відображають всю красу та мальовничість нашої нації, вони містять позитивні символи та обереги (рушник, калина, маки), державні символи, герб та гімн нашої держави, тощо. 

На сторінках нашого інтернет-магазину Stend-tb ви знайдете:

  • Комплекти стендів “Моя Батьківщина”.
  • Стенд “Віночок”.
  • Пластикові фігурки “Українець та україночка”.
  • Пластикові стенди “Герої нашого часу”
  • Стенд “Небесна сотня” та інше.

Оригінальні, яскраві мапи, біографії та цитати відомих українців, історичні хронології, презентації мальовничих куточків України у поєднання з креативним та яскравим оформленням - все це наповнює стенди з державною символікою неповторним українським колоритом та створює затишну, наповнену енергетикою сонця, атмосферу. Дуже популярними сьогодні є стенди з інтерактивними та об’ємними деталями, і ми пропонуємо вам пластикові стенди для школи, які користуються найбільшим попитом серед наших клієнтів. Якщо ж ви бажаєте привнести індивідуальність у стенд, замовляйте ексклюзивне його оформлення. Наші дизайнери створять макет за вашим технічним завданням, який буде відповідати всім вашим побажанням та особливостям вашої школ. Окрім стендів з державною символікою, ви можете замовити класні куточки, бібліотечні стенди, куточки НУШ, інформаційні та презентаційні стенди - і це далеко не весь список. За більш докладною інформацією звертайтеся до нашого консультанту за контактним номером телефону.