Таблички для кабінетів, для вулиці

Таблички. Кабінетні таблички. Таблички з пожежної безпеки. Фасадні таблички.

Використання позначаючих та попереджуючих табличок має широке розповсюдження у повсякденному житті людини. Так адресні таблички допоможуть зорієнтуватися на місці та знайти необхідний будинок. Фасадна табличка надає інформацію про організацію та графік її роботи. Попереджуючі таблички застерігають нас від вчинення необдуманих та небезпечних дій. Позначаючі таблички указують на відповідне місце та правила його використання, як то дитячий майданчик, парк, місце для вигулу тварин, зона відпочинку тощо. Таблички з техніки безпеки та таблички з протипожежної безпеки сповіщають про можливу загрозу. Кабінетні таблички вказують шлях до офісу чи приймальні.

Дизайн оформлення таблички можна обрати самостійно, виходячи з тематики її використання. Окрім своїх власних уподобань, обов’язково треба враховувати загальноприйняті правила використання кольору у позначаючих знаках, а також дію кольорів на підсвідомість та сприйняття людиною.

Асоціювання кольору у підсвідомості людини:

Колір

Позитивний вплив

Негативний вплив

Червоний

заклик до дії, пристрасть

застереження про небезпеку

Жовтий

оптимізм, впевненість

ірраціональність

Синій

стимулює мислення

байдужість

Зелений

відпочинок, впевненість

туга, застій

Помаранчевий

радість, щастя

байдужість, застереження

Сірий

нейтральний, акуратність

невпевненість

 Використання табличок значно покращує логістику, прискорює час прибуття в певне місце, застерігає від протиправних та неприйнятних дій, а також рятує життя.