Таблички з плотерною порізкою

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Процес нарізки матеріалів на різальному широкоформатному плотері має назву — плотерна порізка. ЇЇ широке застосування при виготовленні табличок зробило цих представників інформаційних засобів красивими та стильними носіями реклами чи презентаційних відомостей. Висока точність відтворення векторного комп’ютерного зображення дозволяє в найкоротші терміни виготовляти наклейки або таблички з плотерною порізкою. Розмір малюнка для нанесення не має обмежень з довжини, а якщо наклеювати створені деталі аплікації стик в стик, то ці обмеження не будуть стосуватися і ширини виробу.
 Вироби з застосуванням такого способу обробки матеріалів щодня попадають в поле зору відвідувачів різних закладів, торгових центрів або просто кіосків біля вашого дому. Оформлення шкільних стендів, виготовлення адресних табличок на будинок, вивісок на двері класу або оригінальних вказівників руху — це все приклади застосування такої  нарізки у нашому виробництві.
 Коли вивчаєш всі можливі нюанси створення табличок з плотерною порізкою, напрошується висновок, що без професіоналів у такій справі не обійтися. Наші майстри у найкоротші терміни розроблять дизайн-макет вашого замовлення та створять якісний продукт з високими виразними характеристиками та чіткими написами чи елементами декору табличок.