Стенди з предмету "Технології, технічне навчання та обслуговуюча праця"

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Уроки трудового навчання в школі, зазвичай, проводяться окремо для дівчат і для хлопців. На уроках технічного навчання та обслуговуючої праці хлопчики знайомляться з правилами поводження з різними інструментами, технікою безпеки під час обробки дерева, металів, методами роботи зі столярним обладнанням, правилами поведінки під час надзвичайної ситуації, наданню першої медичної допомоги, тощо. 

«Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості і діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною» — Василь Сухомлинський.

Дівчата знайомляться з методиками шиття, в’язання, вишивання, вчаться готувати їжу, вивчають основні правила допомоги під час надзвичайних ситуацій. Щоб матеріал краще запамятовувався, кабінети з обслуговуючої праці та технічного навчання оформлюються спеціальними стендами, де у наглядній формі подана вся необхідна інформація. мир стендов, галерея стендов, стенд принт, стенд освита, дгранд, ход конем

Ознайомитись з прикладами стендів з обслуговуючої праці ви можете на нашому сайті Стенд-ТБ. За вашим побажанням, наші спеціалісти розроблять індивідуальний стенд для кабінету праці. Чекаемо ваших замовлень!