В'їзні знаки та вуличні стенди

Знайдено: 1 - 24 серед 41 товар

В'їзні знаки та вуличні стенди, вказівники.

При в’їзді у кожне місто або населений пункт ми бачимо в’їзні знаки, які надають нам інформацію про той чи інший населений пункт, його назву та рік заснування. Такий в’їзний знак повинен бути не тільки інформаційним щитом, але й мати естетичну привабливість та гармонійно вписуватися у довкілля. Як правило, в’їзні знаки розміщуються безпосередньо перед в’їздом до міста або села. Окрім основних відомостей, на таких знаках може розміщуватися і більш детальна інформація, наприклад, карта населеного пункта, його герб, цитати відомих діячів, які народилися у місті або селі, тощо. 

Архітектурне рішення знаку будується таким чином, щоб він чудово виглядав як зі сторони в’їзду, так і з фронтальної сторони. Сучасні в’їзні знаки та вуличні знаки, вказівники виготовляються за принципами фронтальної композиції, та можуть бути виготовлені з різного типу матеріалу, але він обов’язково повинен бути стійкий до поганих погодних умов, перепадів температур, його колір повинен бути яскравий протягом всіх років використання. 

Саме такі в’їзні знаки, вуличні знаки та вказівники виробляє наша компанія Stend-tb, та робить це максимально продуктивно вже більше десяти років. На однойменній сторінці нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитись з прикладами вже виповнених робіт наших дизайнерів. Тут ви знайдете чудові макети інформаційно-вказівних та дорожніх знаків, знаки при в’їзді та виїзді з населеного пункту, односторонні та двосторонні знаки, інформаційні вказівники для підприємств, вказівники для парку, в’їзні таблички на опорах та стенди зовнішні в каркасі на опорах. Співробітництво з нашою компанією проходить дуже легко - вам достатньо лише зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером, вказаним на сайті, і розповісти йому, що саме вам потрібно.

Наші дизайнери створять макет  в’їзного знаку за вашим техзавданням, ви можете замовити будь-яке зображення, колір та стиль тексту. Створюючі вуличні знаки, ми беремо за основу історію та культуру того чи іншого населеного пункту, поєднуємо сучасний підхід та старовинні традиції. Нам довіряють представники різних міст та населених пунктів з усієї України, бо наші корпоративні цінності - висока якість, власні виробничі потужності, прозорий діалог з клієнтом та індивідуальний підхід до кожного макету. Робіть замовлення вже сьогодні, щоб переконатися в цьому на власному досвіді!  

Перше що ми бачимо, коли в'їжджаємо в місто або інший район, область - це в'їзний знак, вже по ньому складаємо своє перше враження про населений пункт.

Такий знак не тільки відзначає кордони, відображає корисну інформацію (назва, герб і т.п.), але і є символом території. В'їзний знак відноситься до малих архітектурних форм.

Розробка дизайну в'їзних знаків - завдання відповідальне і не таке просте, як може здатися на перший погляд. При виборі матеріалу для в'їзних знаків ми враховували суворі погодні умови, характерні для будь-якої частини нашої країни.

У такої скульптурної форми є не тільки фасад, але і вид ззаду і збоку - композиція повинна бути красивою з усіх боків і гармонійно вписуватися в навколишній пейзаж, забезпечуючи візуальний зв'язок з рельєфом.

При створенні в'їзних знаків ми враховуємо і відображаємо історію території, атмосферу, поєднуючи традиції та сучасний підхід до реалізації проекту.

Замовити в'їзний знак Ви можете натиснувши кнопку «Купити», або зателефонувавши по номерам вказаним у верхній частині сайту.