Стенди з предмету "Захист України"

Знайдено: 1 - 24 серед 78 товарів

Стенди для кабінету «Захист України»

 

Школа має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина – патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку та встановленню громадянського миру та злагоди в суспільстві. Головна роль у забезпеченні цього напряму належить предмету «Захист України».

 

Наша компанія пропонує вам стенди для кабінета «Захист України»,  які будуть необхідними для проведення навчальних теоретичних і позаурочних занять: «Збройні сили України на сучасному етапі», «Миротворча діяльність збройних сил України», «Куточок безпеки життєдіяльності», «Державна символіка України».  

      

Актуальними в кабінеті "Захист України" будуть стенди:

- з основними поняттями та нормативно-правовими актами, пов’язаними з цивільним та військовим захистом;

- щити з правилами невідкладної допомоги;

- стенди з інформацією про збройне забезпечення ЗСУ;

- матеріали з патріотичного виховання;

- зразки військового обмундирування представників різних родів військ;

- схеми та малюнки елементів стройової підготовки.

Наші дизайнери розроблять для вашого кабінету навчальні стенди згідно з розділами програми: «Збройні сили України на захисті Вітчизни», «Тактична підготовка», «Вогнева підготовка», «Стройова підготовка», «Військова топографія», «Прикладна фізична підготовка», «Міжнародне гуманітарне право», «Основи цивільного захисту», «Статути збройних сил України», «Військова медична підготовка».

Виховання почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.  У  різні  часи та епохи в усіх цивілізованих державах суспільство ставило перед собою завдання виховати громадянина, патріота своєї країни. З метою ознайомлення учнів  із героями вашого краю, які боролись за незалежність України в різні часи, наша компанія пропонує вам стенди інформаційні, стенди «Герої не вмирають», «Вони захищали свій край», «З Україною я пов’язую долю свою» та інші.

Наші дизайнери  розроблять для вас ексклюзивні варіанти стендів, які будуть відповідати усім вашим вимогам. Телефонуйте нам, робіть замовлення та залишайте свої відгуки на сайті! Ми завжди раді стати Вам у нагоді! Дякуємо за співпрацю.