Стенди з предмету "Іноземна мова та зарубіжна література"

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари

Знання іноземної мови – невід’ємнний складник сучасної Нової української школи.

Шкільна освіта є важливим чинником становлення й розвитку особистості, невід’ємною частиною соціокультурного середовища, у якому живе людина.

Сучасність вимагає інтелектуально розвиненої особистості з грунтовними знаннями в мовно-літературній, математичній чи природничій галузях, з обов’язковим володінням іноземною мовою, зокрема англійською, та вмінням користуватися комп’ютером.

   

Знання іноземної мови –  це невід’ємнний складник сучасної Нової української школи,  адже за її допомогою можна реалізувати ключові компетентності, зокрема:

  • Спілкування державною та іноземною мовами ;
  • Комунікабельність та соціалізація;
  • Інформаційну-цифрову компетентність та інші.

При вивченні іноземних мов вчителі використовують інформаційні технології та наглядність. Для підвищення рівня засвоєння іноземних мов пропонуємо Вам  використовувати стенди, які ви можете вибрати на нашому сайті та замовити.

У сучасному світі не обійтися без знання хоча б однієї іноземної мови, найчастіше -  англійської. Сьогодні українці можуть вільно подорожувати країнами Європи та Америки, навчатись там та працювати. Звісно, у першу чергу, іноземна мова необхідна для знаходження роботи за кордоном або у філіалах іноземних компаній, для навчання, обміну досвідом з різних галузей життєдіяльності. Саме тому, іноземній мові у школі приділяється особлива увага. Але вивчити тільки мову недостатньо, необхідно ще мати якесь уявлення про традиції, менталітет та звичаї народів. 

«Вивчення нової мови це не тільки вивчення нових слів для тих же речей, але і вивчення нового способу думати про ті самі речі.» - Флора Льюїс стендпринт, стенд освита, шоп урок, мир стендов, країна стендів

Щоб заняття з іноземної мови та літератури були цікавими і повчальними, оформленню кабінетів надається особлива увага. На нашому сайті Стенд-ТБ ви знайдете неабиякий вибір стендів з іноземної мови та зарубіжної літератури, які зацікавлять школярів до вивчення цих предметів. Банери з портретами зарубіжних письменників познайомлять школярів з їх біографією, відомими творами. Стенди з граматики, алфавіту та основних правил правописання допоможуть дітям краще запам’ятати матеріал. Для замовлення, телефонуйте нашим консультантам. Ми завжди раді вам!