Зростоміри

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Загальновідомо, що зростомір потрібен для того, щоб слідкувати за динамікою одного із параметрів фізичного розвитку дитини. Для того, щоб процедура вимірювання зросту дитини не створювала стресової ситуації, ця продукція має бути виготовлена в ігровому стилі. Завдяки оригінальним барвистим картинкам та сучасному дизайну нудну колись процедуру можна перетворити в захопливу гру. Ще одним важливим плюсом наших зростомірів є їх ергономічність — для кріплення цих конструкцій не потрібно використовувати корисну площу приміщення, достатньо виділити невеличку ділянку на вільній стіні. Відсутність гострих кутів у подібної продукції є гарантією безпечності при експлуатації наших пластикових вимірювачів зросту. Окрім своєї основної функції, зростоміри можуть бути використані педагогами для ознайомлення дітей з числовою шкалою та формування навичок порівняння та спостереження.
 Декоративне покриття наклейок запобігає виникненню подряпин та стійке до ультрафіолетових променів, його дуже тяжко забруднити. А якщо подібне трапилось — вологе прибирання врятує ситуацію.
 Зростоміри — не просто цікавий оригінальний та функціональний елемент декору — завдяки можливостям сучасного друку вони ще й красиві та довговічні, завдяки чому слугуватимуть вам багато часу. стенд принт, стенд Украина, стенд тб, стендик, кураж, стенд дизайн, св дизайн, стенд освита, мир стендов