Інформаційний портал

Стенди для оновлених кабінетів «Захист України»

Війна вносить свої корективи в життя кожної людини та потребує знань про те, як відбувається оборона України та навіщо до неї долучатися, як надавати домедичну допомогу та інші актуальні питання. Основи військової підготовки діти отримують в закладах середньої освіти III ступеня та в закладах професійно-технічної освіти на уроках «Захист України».

Мінна безпека: Знаки безпеки з ультрафіолетовим друком або плотерною порізкою

Мінна безпека є однією з найважливіших проблем сучасності, особливо у регіонах, які постраждали від конфліктів. Забезпечення безпеки людей у таких зонах вимагає високоякісних та надійних рішень. Світловідбивні знаки безпеки, виготовлені за допомогою ультрафіолетового друку та плотерної порізки, грають ключову роль у попередженні та захисті від мінної небезпеки.

Забезпечення безпеки життєдіяльності за допомогою попереджувальних та ааборонних знаків й наліпок

Безпека життєдіяльності – один з найважливіших аспектів сучасного суспільства. Забезпечення безпеки вимагає не лише розробки відповідних правил та процедур, але й впровадження ефективних засобів попередження та інформування. Одним з таких засобів є попереджувальні знаки, світловідбивні таблички, наліпки з безпеки та заборонні знаки.

Модульні стенди – це практично та ефектно

Наша компанія пропонує для ваших установ, закладів освіти унікальні модульні композиції стендів, які складаються з кількох частин різної конфігурації. 

Всі елементи модульних стендів можуть об’єднуватися між собою за такими принципами:

Стенди з Правилами військового обліку, мобілізації та бронювання (зі змінами та доповненнями)

Законом України №1049 внесені зміни до деяких законодавчих актів щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку, який набрав чинності з 18 травня 2024 року. Зміни та нововведення потребують роз’яснень, інформаційної та медійної підтримки.

Купити заборонні та попереджаючі знаки, таблички, стенди з безпеки

Географія застосування заборонних та попереджаючих табличок під час військового стану розширилась, тому що небезпеку можна чекати всюди.

Заборонні та попереджуючі таблички, вказівники – це можливість попередити про потенційну небезпеку. Першочерговим завдання органів місцевих громад, керівників будь-якого підприємства, установ чи офісів – зберегти життя та здоров’я працівників.

Стенди для національної гвардії України

Охорона правопорядку, захист України – ці функції виконують підрозділи Національної гвардії України. Для злагодженої роботи підрозділів та відділень НГУ виникає необхідність в засобах комунікації між працівниками, населенням, громадськими організаціями, ОТГ.

Купити стенди з психологічної та домедичної допомоги

Агресивна загарбницька війна принесла нашому народу переживання, біль, спустошення, втому, тривогу й паніку. Такі почуття відчувають як військові, так і цивільні люди. Навіть знаходячись в умовній безпеці, українці кожен день стають очевидцями страшних подій.

Купити стенди для класу безпеки

Кабінет безпеки в школі - це необхідність, яка продиктована вимогами військового стану. Діти повинні бути обізнані з правилами пожежної безпеки, евакуації, першої допомоги, безпеки на дорозі та інших базових понять основ безпечного середовища.

Стенди для навчальних центрів ЗСУ

В період військової агресії наші воїни з честю виконують священну місію захисту держави, стримуючи військову агресію росіян, забезпечуючи непорушність держкордону, охороняючи водний та повітряний простори. Ми дякуємо кожному воїну, кожній захисниці за захист країни. Збройні сили України це —мужність, патріотизм, героїзм.

Стенди для поліцейських відділів

Життя поліцейського – це постійна готовність до дії, відповідальність за життя та безпеку громадян, а також нескінченний потік інформації. У цьому вирі подій, коли кожна деталь має значення, важливо мати якісні інструменти для організації робочого простору.

Купити стенди з охорони праці та правил техніки безпеки для підприємств та установ

Одним із основних чинників, що впливають на безпечну роботу на підприємстві є обізнаність працівників з правилами охорони праці та техніки безпеки на виробництві, тому ми пропонуємо оформити інформаційні майданчики для візуальної комунікації з цільовою аудиторією.