Інформаційний портал

Стенди вдячності військовим

Ми живемо у військовий час і кожен із нас вдячний кожному воїну, який захищає країну від рашиської навали, волонтеру, лікарю та всім хто працює в Україні та приближає день перемоги. Кожен новий день стає сторінкою боротьби українського народу за свободу та незалежність. Пам’ятати про те, якою ціною дістається українська незалежність — священний обов’язок кожного українця.

Стенд здоровий спосіб життя

Збереження та зміцнення здоров’я для кожної людини є одним з основних завдань, але розуміння цієї істини приходить не відразу. Тому навчати дітей свідомо ставитись до свого здоров’я потрібно з дитячого садочка. Батьки та заклади освіти повинні закласти у дитячу свідомість ту поведінкову базу знань та звичок, що залишиться з людиною на все життя. Діти повинні володіти інформацією щодо впливу як позитивних так і негативних факторів на здоров’я людини.

Стенд «Державна прикордонна служба»

ДПСУ – державне відомство, головне завдання якого — захищати країну від провокацій та конфліктів на кордоні та запобігати незаконним перетинам ліній держкордону України. Численні завдання, які стоять перед прикордонниками, вимагають сучасних підходів до усіх сфер діяльності прикордонних служб. Нове обличчя кордону — відповідь на численні виклики та реалії сьогодення.

Дистанційне навчання. Стенди в кабінет інформатики

Попри всі біди та негаразди, якими нас пригощає доля, українці намагаються налагоджувати життя в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Підтримувати якість освітніх процесів — одне із завдань держави, й дистанційне або змішане навчання зараз часто є єдиним можливим шляхом організації уроків й занять у закладах освіти в деяких регіонах України.

Національна поліція України

Поліція зараз належить до найбільших за чисельністю правоохоронних органів, тому населення України найчастіше контактує з представниками поліційних підрозділів в разі виникнення проблем, пов’язаних з порушеннями їх прав та свобод.

Державний кордон України

Лінія, яка визначає межі території країни на сухопутному, водному та у повітряному просторі — це її державний кордон. Державна прикордонна служба України та ЗСУ — структури, які займаються охороною державного кордону, саме на них покладено обов’язки з реалізації мір та заходів, направлених на зміцнення рубежів держави та втілення в життя стратегії національної безпеки.