Інформація для батьків на стенд

Однією з найважливіших умов ефективного навчального процесу дітей є плідна конструктивна взаємодія батьків та педагогів. Інформація для батьків на стенді «Щоденні новини» або у класному куточку дає можливість матусям та татусям бути в курсі всіх справ дитячого колективу та у «всеозброєнні» контролювати виконання домашніх завдань.
 Стенди для ДНЗ або шкільні стенди для презентацій дитячих творчих робіт — ще одна важлива сходинка на шляху пізнання батьками внутрішнього світу дітей. Такі стенди займуть достойне місце як у холі дитячого садка, так і в роздягальні групи чи кабінеті початкової школи.
 Зазвичай стенди з інформацією для батьків — настінне панно з певною кількістю кишень для змінної інформації. Можливість мобільно змінювати наповнення таких інформаційних майданчиків допомагає у налагодженні зв’язку між батьками та педагогами, психологом, медиками та адміністрацією закладу. Використання стендів-книжок розв’язує  питання розміщення великої кількості інформації на обмеженому просторі.
 У хорошого педагога завжди є що розказати батькам. Інформація для батьків на шкільний стенд або стенд для ДНЗ повинна мати у своєму переліку успіхи та досягнення дітей, витяги з законів, що регулюють діяльність навчальних закладів, поради лікаря чи психолога, телефони та адреси потрібних державних служб, актуальні оголошення.