Стенди для ВНЗ, коледжів, училищ, ПТУ

Одне із головних правил при виборі інформаційних майданчиків для декору професійно-технічних навчальних закладів — прив’язати оформлення стендів до загальної стилістики оформлення приміщень, де буде розташовано пластикові конструкції. Власне виробництво дозволяє нам пропонувати таке розмаїття кольорів декорування пластикових дощок, яке дозволить вдало скомбінувати їх з будь-якими варіантами кольорового оформлення ваших стін та елементів інтер’єру.

                        


 Пропоновані вашій увазі теми інформаційних наочних посібників охоплюють усі сфери життя закладу. Якщо вас цікавить конкретна тематика, пропонуємо перелік категорій стендів для ПТУ:
 — Державні символи України;
 — презентаційні, інформаційні дошки;
 — навчально-методичні плакати;
 — таблички, вивіски;
 — стенди для бібліотек та кабінетів.
 Професійна освіта потребує такого ж підходу до навчального процесу і супутніх наочних засобів. За їх допомогою нескладно поєднувати теоретичну частину професійної підготовки з відпрацюванням отриманих знань в умовах практичного застосування. Такі плакати, як «Устаткування для обробки та приготування їжі», стенди з трудового навчання для деревообробної майстерні, «Технологія роботи з тістом» забезпечують наочну демонстрацію будови виробничих механізмів та етапи виробничих процесів, сприяють запам’ятовуванню цих знань, навичок та професійних термінів. Майбутні фахівці повинні розуміти, що обрана професія — їхній маяк у майбутнє, і наш стенд з відповідною назвою містить вдосталь відомостей, що мотивуватимуть хлопців та дівчат до успішного засвоєння профільних знань та набуття потрібних навичок.
Заклади професійно-технічної освіти працюють над вирішенням важливого державного завдання — розвиток потенційного капіталу молоді, яка буде працювати на розвиток економіки країни, покращуючи власний добробут та добробут суспільства.  Стенди за спеціальністю «Повар-кондитер», «Перукар» чи «Слюсар-сантехнік» можуть стати тими опорними пунктами, на яких формуватиметься розуміння важливості праці будь-якого фахівця та почуття власної гідності завдяки висококваліфікованому володінню професійними навичками. Молоді люди надалі зможуть досягти певних успіхів та отримати пропуск у професійне середовище майстрів своєї справи.
  Інформаційні майданчики для ПТУ як носії вузькопрофільних відомостей та перші провідники у світ професійної майстерності — незамінний елемент декору навчальних приміщень. На нашому сайті ви знайдете багато новинок, акційних пропозицій та просто хороших надійних стендів, що допоможуть вам створити зони продуктивного освоєння професійних знань. Обирайте, замовляйте — чекаємо дзвінків та замовлень!

                        

Той, хто володіє необхідною інформацією здатний на звершення і відкриття. Ми допоможемо вам забезпечити необхідну інформаційну підтримку навчального процесу. Стенди для оформлення холу, навчальних кабінетів, аудиторій.

Стенди для ВНЗ - важлива складова візуальної подачі інформації студентам, їхнім батькам і педагогам.

На кожному факультеті є інформаційні стенди з актуальною інформацією, яка оновлюється щотижня.

У нас можна замовити інформаційні стенди для оформлення холу, навчальних кабінетів, аудиторій будь-якого дизайну, форми і розміру. Ми завжди готові піти назустріч ідеям і побажанням клієнта і створити абсолютно унікальні інформаційні стенди для вищих навчальних закладів.

 Звертайтеся! Ціни у нас гнучкі, а якість гарантовано висока.

Замовити стенд можна, натиснувши кнопку «Купити», або зателефонувавши по номерам вказаним у верхній частині сайту.